Holland Nederlands Plastic Bloem Display Veilingemmer
80 verkocht
QINGDAO ELITE AGRICULTURE GROUP CO.,LTD
10 yrs
Usage Condition
Tuin, Winkelcentrum
Ontwerp Stijl
Moderne
materiaal
Kunststof
plaats van herkomst
Shandong, China
Gebruikt met
Flower/Green Plant
YILLAITE
modelnummer
EL-007
beëindigen
PE Coated
type
Bloemenpot
Product Name
Flower auction bucket
Usage
Home Restaurant Hotel Decoration
Color
Customized Color
Shape
Square Shape
MOQ
1000pcs
Logo
Customized Logo
Description
Decorative Round Garden Flower Pot
Sample time
7days
Service
OEM ODM Customized
Type
Propagator Kits
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
20X15X25 cm
Brutogewicht:
1.000 kg
Hoeveelheid (sets)
1 - 1000
1001 - 2000
2001 - 3000
> 3000
7
10
15
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 1000
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 1000
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 1000
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
100 - 1999 sets
€ 4,72
2000 - 2999 sets
€ 4,44
>= 3000 sets
€ 4,16
Start bestelling
Aan winkelwagen toevoegen