Bloem Veiling Display Tulp Plastic Nederlandse Bloem Emmer Voor Huis Tuin En Winkel
(1 review)
QINGDAO ELITE AGRICULTURE GROUP CO.,LTD
10 yrs
Usage Condition
Tuin, Winkelcentrum
Ontwerp Stijl
Moderne
materiaal
Kunststof
plaats van herkomst
Shandong, China
Gebruikt met
Flower/Green Plant
YILAITE
beëindigen
PE Coated
type
Bloemenpot
Productnaam
Bloem veiling emmer
Gebruik
Home restaurant hotel decoratie
Kleur
Aangepaste kleur
Vorm
Vierkante vorm
Moq
50pcs
Logo
Aangepast logo
Beschrijving
Decoratieve ronde tuin bloempot
Sample tijd
7 dagen
Service
Oem odm aangepast
Type
Propagatorkits
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
20X15X25 cm
Brutogewicht:
1.750 kg
Hoeveelheid (sets)
1 - 100
101 - 2000
2001 - 3000
> 3000
7
10
15
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 1000
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 1000
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 1000
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
100 - 999 sets
US$ 5,00
1000 - 2999 sets
US$ 4,70
>= 3000 sets
US$ 4,30
Start bestelling
Aan winkelwagen toevoegen