notice Opmerking: Wees alstublieft voorzichtig en controleer bij uw leverancier of dit product bedoeld is ter bescherming tegen virussen en of het coronavirus (COVID-19) uw bestelling zal beïnvloeden. close

Frey AM1000 5.0 Bafang M620 Full Suspension Elektrische Mountainbike/Emtb G510.1000 Motor.

  • 1-4 stukken
    US$ 3.120,00
  • 5-10 stukken
    US$ 3.020,00
  • 11-30 stukken
    US$ 2.920,00
  • >=31 stukken
    US$ 2.820,00
Kleur:
$
- +
beschikbaar
$
- +
beschikbaar
$
- +
beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
60 dag(en) na ontvangen van betaling
Voorbeelden: US$ 3.120,00 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 3.120,00 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
wattage:
> 500w
spanning:
48V
voeding:
Lithium batterij
wielmaat:
27.5"
motor:
Bafang Max Ultra Mid drive motor
certificering:
CE
frame materiaal:
Aluminum Alloy
opvouwbare:
Geen
Max. snelheid:
>50km/h
variëren per vermogen:
> 60 km
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
FREY
modelnummer:
AM1000-2
Product naam:
AM1000 5.0
Motor power:
48V 1000W
Batterij:
48V 21AH
Lader:
54.6V 5A
Voorvork:
ROCKSHOX YARI 160mm
Achterwielophanging:
ROCKSHOX DELUXE RL 205*65MM
Groep set:
SHIMANO XT M8000 11 speed set
Rem:
MAGURA MT5e
Band:
MAXXIS 27.5*2.8
Size:
M L XL

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
180X35X90 cm
Brutogewicht:
41.000 kg
Type pakket:
Karton verpakking
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 10 >10
Geschatte tijd (in dagen) 60 Te overleggen

AM1000 5.0  2020 nieuwe sticker

 

 

 

 

FRAME MATENMLXL
TOP BUIS608.3633644
ZITBUIS430470520
KETTING BLIJFT474.3474.3474.3
HOOFD BUIS HOEK66.566.566.5
ZITBUIS HOEK757575
BOTTOMBRACKETDROP10.210.210.2
HOOFD BUIS LENGTE150145145
VORK LENGTE554554554
BEREIKEN438.5461.7469.7
STACK625.5630.1639.3
WIEL BASE1234.61259.71271.7
STAND OVER HOOGTE850860870

Mid drive: 48V/1000W

Batterij: 48V 21AH lithium batterij

  

AM1000-2

& Macr; & macr;& macr;& macr;& macr;& macr;

High end full suspension eMTB fit met Bafang Ultra 1000Watt mid drive systeem en 48V 21AH batterij. ECO/SPORT Modus voor keuze; 5 niveaus pedaal assistance + Thumb throttle beschikbaar. Goed voor mountainbiken als Enduro fiets, ALLE mountainbike type met voor en achter 150-160mm reizen.

Bereik: > 100kms per lading.

  

 

 

 

 

 

KADER

ELEKTRISCHE SYSTEEM

FRAME

Al legering 6061 #, unieke ontwerp veersysteem

BATTERIJ

48V/21Ah Batterij

VOORVORK

ROCHSHOX YARI 160MM reizen

MOTOR

MM G510.1000 G521.500

ACHTERWIELOPHANGING

ROCKSHOX DELUXE RL 205*65MM

Mid drive Max Koppel: 90-160N.m

STUUR

PROMAX 760mm lengh

CONTROLLER

BAFANG bijpassende controller systeem in motor

HANDVAT STEM

PROMAX 50mm lengte

PEDAAL SENSOR

Speed & Koppel sensor geïntegreerde

HEADSETS

NECO H383EM met verzegelde lagers.

DISPLAY

KLEUR LCD:DPC18.UART

ZADELPEN

PROMAX aluminium

LADER

AC100-240V, 50-60Hz, OUTPUT:54.6V,5A

ZADEL

SR merk zadel voor mountainbike

 

 

WIEL SETS

TRANSMISSIE

VELG

Dubbele Wand dikker legering voor mountainbike 36H

CRANK WIEL

40T legering crank wiel met protector plaat voor ketting

SPAKEN

Sterke staal in zwart

CRANK ARM

Legering 170mm crank arm

BAND

MAXXIS 27.5*2.8"

BB DEEL

Pedaal sensor geïntegreerde 

FRONT HUB

QUANDO 110*15mm

PEDAAL

Wellgo merk mountainbike

REAR HUB

QUANDO 148*12MM met 4 lagers

DERAILLEUR

SHIMANO RD-M8000

REMSYSTEEM

GEAR SHIFTER

SHIMANO SL-M8000

REMHENDEL

MAGURA MT5Ne remhendel met power cut schakelaar

VRIJLOOP

SHIMANO 11 speed cassette

REMMEN

MAGURA MT5Ne 4-zuiger remmen Voor & Achter: 203/203mm schijven

KETEN

KMC 11 e speed ketting

 

 

 

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.