Verhoog Uw Stijl: Onthult Confectiekleding Met Lange Bedrukte Kurtis Met Prachtige Ontwerpen. Omarm Mode Met Elegantie
Shree Rns Fashion
1 yr
IN
Beweeg eroverheen om in te zomen
plaats van herkomst
Gujarat, India
leeftijdsgroep
Volwassenen
kleding soort
Kurta / Kurti
soort voeding
OEM-service
methoden voor afdrukken
Folie Print
materiaal
Kunstzijde
geslacht
Vrouwen
7 dagen sample order doorlooptijd
Niet Ondersteuning
Shree RNS Fshion
modelnummer
KU-323
etnische regio
India & Pakistan
beschikbare hoeveelheid
500
Stof
Rayon
Lengte
42 +
Maat
M-L-XL-XXL-2XL-3XL-4XL-5XL
Port
Hazira
Hoeveelheid (stukken)
1 - 2
3 - 5
6 - 8
> 8
10
12
15
2 - 4 stukken
CN¥ 56,96
>= 5 stukken
CN¥ 50,73
Neem nu contact op
Nu chatten