Grote Promotie Vrouwen Kleding 2019 Factory designer lente lange mouwen mooie Custom gedrukt dikke dames vrouwen jurken lange

Feedback en beoordelingen
  • 5-19 Stuk
    US$ 7,23
  • 20-99 Stuk
    US$ 6,92
  • 100-499 Stuk
    US$ 6,77
  • >=500 Stuk
    US$ 6,22
kleur:
1 2
grootte:
S
- +
beschikbaar
M
- +
beschikbaar
L
- +
beschikbaar
All 6 Options
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
2 dag(en) na ontvangen van betaling
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 8,23 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
leeftijdsgroep:
Volwassenen
kleden type:
Casual Dresses
Patronen:
Bloemen
Taille:
empire
Halslijn/kraag:
Ruffled
Lengte jurken:
Vloerlengte
Stijl:
Bohemian, Avond party casual, mode, lange jurken vrouwen 2018
Silhouette:
A-Lijn
Seizoen:
summer, Lente, herfst vrouwen Sexy v-hals dikke vrouwen jurken
Mouwlengte (cm):
Kort
Decoratie:
Cascading Ruffle
soort voeding:
In-Stock Items
beschikbare hoeveelheid:
800000
materiaal:
Polyester / Katoen
soort stof:
Rayon 100% viscose
techniek:
Afgedrukt
functie:
Antistatisch, Antirimpel, Breathable, Dry Cleaning, Milieuvriendelijke, Plus Size, Afwasbaar
plaats van herkomst:
Guangdong, China (Mainland)
naam van het merk:
ZERON METER
modelnummer:
TOM1030
mouw stijl:
Korte mouwen
Product Naam:
Franse fies positionering gedrukt dikke dames lange vrouwen jurken dames
Kleur:
Bloemen groothandel vrouwen jurken dames 2018
Trefwoorden:
Vrouwen jurken sexy, jurken vrouwen sexy, dikke vrouwen jurken
Size:
S-2XL maxi jurken lange jurken vrouwen jurken lente
Type:
Sexy, mode, causale, vakantie, strand slijtage Strand maxi boho jurken
Gelegenheid:
Casual, dagelijks, dating, formele party maxi boho jurken
Beschrijving:
Lange mouwen, bloemen, maxi lange, v-hals, met beltwomen dresses2018
Geslacht:
Vrouwen Lady Gilr vrouwen jurken 2018

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
20X20X5 cm
Brutogewicht:
0.4 kg
Type pakket:
PP zak in en karton buiten Promotie Vrouwen Kleding 2019 Factory designer lente lange mouwen mooie Custom gedrukt dikke dames vrouwen jurken lange
Levertijd: :
Hoeveelheid(Stuk) 1 - 10 11 - 50 51 - 100 >100
Geschatte tijd (in dagen) 2 5 7 Te overleggen

 

Hot koop artikelen

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Product Beschrijving

 

Item

Promotie Vrouwen Kleding 2019 Factory designer lente lange mouwen mooie Custom gedrukt dikke dames vrouwen jurken lange
MateriaalRayonVrouwen jurken dames 2018
KleurWijn rood, zwart, blauw, vele patronen, of als uw vereiste
LogoCustom design op uw unieke mark.
SizeXs sml xl xxl xxxl xxxxl Plus Size EU norm, Amerikaanse standaard, afrikaanse standaard of zoals vereist.
FeatureEffen kleur, off shoulder, voet lengte, ruche ontwerp, kon worden Anti-Shrink Anti-Statische Anti-Rimpel Ademend Plus Size
StijlCasaul, mode, formele ontwerp, pak voor kantoor, zakelijke, werken, carrière, avond party
WassenGeschikt voor droge-schoon en water reinigen.
Levering

3 dagen voor instock item

7 dagen voor monsters na ontvangen het monster vergoeding,
30 dagen voor massaproductie na ontvangst van de aanbetaling.

Promotie Vrouwen Kleding 2019 Factory designer lente lange mouwen mooie Custom gedrukt dikke dames vrouwen jurken lange

Promotie Vrouwen Kleding 2019 Factory designer lente lange mouwen mooie Custom gedrukt dikke dames vrouwen jurken lange

Promotie Vrouwen Kleding 2019 Factory designer lente lange mouwen mooie Custom gedrukt dikke dames vrouwen jurken lange

 

 

Maattabel:

Size
CM
SMLXL
Lengte130.8132133.2134.4
Borst44.54749.552
Taille32.53537.540
Hals42.44343.644.2
Cape25.42626.627.2
Zoom9092.59597.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag

Gelijksoortige producten in andere categorieën:

Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.