Aanmelden
Aanmelden
ASTEK Plastic Shell 24V Elektrische Lithium Golfkar Batterij
Astek (zhejiang) Sports Equipment Co., Ltd.
6 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
toepassing
Golfkarretjes, Elektrische Fietsen/Scooters, Elektrische voertuigen, Elektrische Rolstoelen
ASTEK
modelnummer
ATLB03
plaats van herkomst
Zhejiang, China
Type
Li-Ion
Product name
ASTEK Plastic Shell 24V Electric Lithium Golf Cart Battery
Battery type
LiFePO4
Weight
2.2kg
Color
Black
Voltage
24V
Usage
Golf Car
Cycle life
600 Times
Material
Plastic Shell
Dimension
190*105*80 MM
Verpakkingsdetails
Single Packing: One Set / Carton
Port
Ningbo, Shanghai or any seaport of China
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
19X10.5X8 cm
Brutogewicht:
2.500 kg
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen
1000 Set/sets per Month
Hoeveelheid (sets)
1 - 100
> 100
7
Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden!
Voorbeeld bestellen
Voorbeelden
Maximum order quantity: 2 set
Prijs van voorbeeld:
JP¥ 12.679/set
Voorbeeld bestellen
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 500
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 500
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 500
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
Minimale bestelhoeveelheid: 2 sets
JP¥ 10.698 - JP¥ 11.886
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op
Voorbeeld bestellen
Voorbeelden
Maximum order quantity: 2 set
Prijs van voorbeeld:
JP¥ 12.679/set
Voorbeeld bestellen