ASTEK Plastic Shell 12 Volt Lifepo4 Golfkar Lithium Batterij
Astek (zhejiang) Sports Equipment Co., Ltd.
6 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
ASTEK
modelnummer
ATLB02
plaats van herkomst
Zhejiang, China
Product name
ASTEK Plastic Shell 12 Volt Lifepo4 Golf Cart Lithium Battery
Battery type
LiFePO4
Weight
2.3kg
Color
Pink
Voltage
12V
Usage
Golf Car
Cycle life
1500 Times
Material
Plastic Shell
Dimension
155*135*125 Mm
Verpakkingsdetails
Single Packing: One Set / Carton
Port
Ningbo, Shanghai or any seaport of China
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
16X14X13 cm
Brutogewicht:
2.500 kg
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen
1000 Set/sets per Month
Hoeveelheid (sets)
1 - 100
> 100
7
Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden!
Voorbeeld bestellen
Voorbeelden
Maximum order quantity: 2 set
Prijs van voorbeeld:
US$ 80,00/set
Voorbeeld bestellen
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 500
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 500
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 500
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
Minimale bestelhoeveelheid: 2 sets
US$ 80,00 - US$ 90,00
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op
Voorbeeld bestellen
Voorbeelden
Maximum order quantity: 2 set
Prijs van voorbeeld:
US$ 80,00/set
Voorbeeld bestellen