Alle categorieën
Uitgelichte selecties
Trade Assurance
Kopercentrale
Helpcentrum
Download de app
Word een leverancier

6COM Arista Netwerken SFP-10G-SR-I/SFP-10G-SR/SFP-10G-SRL 10GBASE-SR Sfp + 850nm 300M Dom Lc Mmf Transceiver Module

Nog geen beoordelingen
Shenzhen 6COM Technology Co., Ltd.Fabrikant voor maatwerk15 yrsCN

Belangrijkste kenmerken

Belangrijkste specificatie voor de industrie

Type
Glasvezel Transceivers

Andere specificaties

modelnummer
6C-SFP+-SR
plaats van herkomst
Guangdong, China
naam van het merk
6COM
Gebruik
Data Center, Telecom
garantie tijd
3 years
Netwerk
Draadloze LAN, Wired LAN
Data Rate
10G
Wavelength
850nm
Source
VCSEL + PIN
TX Power
-6.5~-0.5dBm
Receiver Sensitivity
< -11.1dBm
Temperature
0 to 70°C
Connector
LC Duplex
DDM/DOM
Supported
Reach
300M
Certification
CE, FCC, RoHS, ISO9001

Doorlooptijd

Hoeveelheid (stukken)1 - 23 - 100101 - 1000 > 1000
Geschatte tijd (in dagen)71015Overeen te komen
Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden! Voorbeeld bestellen

Voorbeelden

Maximum order quantity: 2 stuk
Prijs van voorbeeld:
US$ 7,90/stuk

Maatwerk

Customized logo
Min. Bestelling: 100
Customized packaging
Min. Bestelling: 100
Graphic customization
Min. Bestelling: 100

Productbeschrijvingen van de leverancier

1 - 199 stukken
US$ 7,90
200 - 499 stukken
US$ 6,90
>= 500 stukken
US$ 5,90

Variaties

Totaal aantal opties:

Verzending

Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden! Voorbeeld bestellen

Voorbeelden

Maximum order quantity: 2 stuk
Prijs van voorbeeld:
US$ 7,90/stuk

Bescherming voor dit product

Delivery via

Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation

Veilige betalingen

Elke betaling die u op Alibaba.com doet, is beveiligd met strikte SSL-codering en PCI DSS-gegevensbeschermingsprotocollen

Restitutiebeleid en Easy Return

Claim een restitutie als uw bestelling niet wordt verzonden, is zoekgeraakt of aankomt met productproblemen, plus retourneer gratis lokaal bij defecten