3L 5L 7L 10L 20L 40L Lege Staal Zuurstof Cilinder voor Medische Gebruik

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 20,00 - US$ 100,00 / Eenheid | 200 Eenheid/eenheden zuurstof cilinder (Min. Order)
grootte:
14x14x95 cm
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
druk:
Hoog
plaats van herkomst:
Shanghai, China
modelnummer:
ISO9809-3
materiaal:
Staal
naam van het merk:
BEYIWOD; BENE; OEM
gebruik:
Zuurstof cilinder
Certificering:
ISO9809/CE/TUV/TPED/DOT
Water Capaciteit:
3L 5L 7L 10L 20L 40L voor zuurstof cilinder
Werkdruk:
150bar voor zuurstof cilinder
Test Druk:
250bar voor zuurstof cilinder
Buiten Diameter:
108mm voor zuurstof cilinder
Hoogte:
695mm voor zuurstof cilinder
Kleur:
Als klant eis
Naam:
Zuurstof cilinder
Gewicht:
7.5 kg voor zuurstof cilinder
Materiaal:
37Mn voor zuurstof cilinder
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
40000 Unit/Units per Month Oxygen cylinder
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1. bulk laden; 2. verpakt in nylon netto, carton/pallet; 3. verpakking in houten pallets; 4.as gevraagd.
Port
SHANGHAI/NINGBO/AS REQUESTED
Videobeschrijving
Product Beschrijving

 

Producten Naam3L 5L 7L 10L 20L 40L Lege Staal Zuurstof Cilinder voor Medisch Gebruik
TypeZuurstof CilinderBuiten diameter108mm
Water capaciteit5LLengte zonder ventiel695mm
Werkdruk150barStandaardISO9809
Test druk250barGewicht zonder ventiel7.5 kg
Wanddikte3.2mmMateriaal37Mn
KleurGroen, Zwart, Wit, Blauw, Grijs, zoals Gevraagd.
Vullen mediumZuurstof, argon, waterstof, helium, stikstof, kooldioxide, acetyleen en mix gas.
Verpakking1. bulk laden; 2. verpakt in nylon net, doos/pallet; 3. verpakking in houten pallets; 4.as gevraagd.

 

 

Hoge Druk Naadloze Stalen Cilinders

Standaard: ISO9809-3

Seriële Geen.TypeNominale werkdruk (bar)

Water test druk (bar)

Volume (L)Nominale Buitenste Dia. (mm)Lengte (mm)Gewicht (kg)
1BENE108-2-1515025021083154
2BENE108-3-1515025031084805.7
3BENE140-4-1515025041403656.6
4BENE108-5-1515025051087007.5
5BENE140-5-1515025051404407.7
6BENE140-6.3-151502506.31405409.4
7BENE140-7-15150250714060010.8
8BENE140-8-15150250814068511.0
9BENE140-9-15150250914074511.5
10BENE140-10-151502501014082513.4
11BENE159-8-15150250815954511
12BENE159-10-151502501015967513
13BENE159-13.4-1515025013.415989021
14BENE180-20-151502502018098525
15BENE219-20-151502502021973027
16BENE219-40-1515025040219131048
17BENE232-50-1515025050232148060
18BENE267-68-1515025068267150074
19BENE279-80-1515025080279173591

 

 

Hoge Druk Naadloze Stalen Cilinders

Europese Standaard: EN1964/EN-ISO9809-1

 

Specificatie

Diameter

(In/mm)

Lengte (mm)

Volume

(L)

Gewicht

(Kg)

Werkdruk

(Psi/Bar)

Test Druk

(Psi/Bar)

Draad

Legering Stalen Cilinder

1053201.83.57200/216300/310W19.8, W28.8, 25E
3452.03.75
4252.74.30
4703.04.60
4803.14.68

Legering Stalen Cilinder

1384705.06.7200/216300/310W28.8, 25E
5005.47.8
5456.08.4
5956.78.9
6607.59.7
6958.010.1
7809.111.0
8009.411.3
84510.011.8
89210.712.5
85010.017.0

Legering Stalen Cilinder

1594206.010.3200300W28.8, 25E
4757.011.5
5358.012.7
65010.015.1
93718.025.4
102920.027.7

Legering Stalen Cilinder

20057013.421.1200315W28.8, 25E
6451522.4
8152027.4

Legering Stalen Cilinder

23212504055200300W28.8

Legering Stalen Cilinder

23215305065200300W28.8

 

Product Show

 

 

Stempelen: GB5099, ISO9809, NL ISO9809 en DOT-3AA standaard

 

 

Hoge Druk Naadloze Stalen Zuurstof Cilinder en Cap

Staal Zuurstof Cilinder plastic handvat en metalen handvat

 

 

Voor meer detail foto's van zuurstof cilinder, pls klik"Contact leverancier".

 

Verpakking & Verzending

 

Verpakking: nylon net en karton, houten pallet, bulk laden of zoals gevraagd

Levertijd: 35 dagen na ontvangstbewijs van betaling

 

 

Zuurstof cilinder

Bedrijf Informatie

 

 

 

Waarom Voor Ons Kiezen
1.Real Fabricage
1) onze werknemer had meer dan 20 jaar Ervaring
2) we hadden De nieuwste high-tech apparatuur 
3) we hebben Sterke dienst na verkoop team beste service voor u

 

2.Lage MOQ
Onze fabriek hebben vele base materialen voor nieuwe monster en orde, dus kleine hoeveelheid we accepteren het.
Bijvoorbeeld: 0.6L-80L gas cilinder (stalen cilinder & aluminium cilinder) cilinder klep, medische zuurstof regulator, bier kegerator/bier dispenser, soda maker, regulator en zuurstof supply & accessoire.
Het kan voldoen aan uw bedrijf heel goed.

  

3.OEM Geaccepteerd
Kunnen We elke uw ontwerp en ook hebben we onszelf ontwerper, beste technische werknemer en alle team voor uw beste service.

 

4.Professionele Service:
Wij behandelen klanten als vriend.
We zijn samen win markt.

We hebben zeer professionele sales team voor u dienst in 24 uur online en ook meer dan 15 jaar export ervaring over de wereld.

 

5.Hoge Kwaliteit:
We hebben strenge kwaliteitscontrole-systeem.
Goede reputatie in de markt.
Onze oude klanten altijd zei onze kwaliteit is zeer goed
 
6.Snelle Levering:
Als onze product is een hoge druk cilinder, het productieproces moet strikt worden gecontroleerd en de werkelijke test.Onze productie cyclus is ongeveer 30 ~ 45 dagen.
                                    
7.Concurrerende Prijs:
We proberen ons best om ervoor dat onze prijs is de lage tot match onze hoge kwaliteit.
Wij geven u een beste prijs om u concurrerend in uw markt.
We zijn trots om u te helpen besparen kosten op het product of verzending vracht u.
FAQ

 

Q: Zijn u de fabrikant of handelsonderneming?
A: We zijn een groep. Het betekent dat we hebben onze eigen productie dept en handel dept.

Q: Wat Is uw MOQ?
A: Normaal Gesproken, onze MOQ is 200 pcs voor elk model.

Q: Wat Is uw levertijd?
EEN: Ongeveer 30-45 dagen na we ontvangen voorschot

Q: Wat uw prijs?
A: Ten Eerste, onze prijs is gebaseerd op uw aankoop aantal. Ten tweede, we kunnen onderhandelen over de prijs vriendelijk. Dus, pls stuur vraag naar mij. Natuurlijk, voor de toekomstige samenwerking, IK ben bereid om u meer winst te ondersteunen.


Q: Kunt u een monster?
A: Ja, kunnen we maar IK hoop dat we bevestigen de specificatie van het product en de prijs en aantal van uw batch order.

 

 

Contact Ons

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.