2019 Wholesale Hot Sale Men Softshell Jacket Outdoor Hiking Skiing Camping Waterproof Coat

  • 500 - 999 stukken
    US$ 21,00
  • >=1000 stukken
    US$ 16,20
kleur:
Army Green
grootte:
XS S M l XL 2 xl
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 1000 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 1000 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 1000 stukken) Minder
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
OEM-service
modelnummer:
CWS003
functie:
Waterdicht, Windbestendig
Aritkeltype:
Jas
Stof Type:
Bonded
Stijl:
Fleece Gevoerde
Seizoen:
Lente, Herfst
Gebruik:
Bovenkleding
Materiaal:
Polyester/Spandex
Geslacht:
Mannen
Toepassing:
Outdoor
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
5000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 st/polyester zak, 20 stks/60*40*40 cm, 15 kg G. w. /CTN
Port
Shanghai,Ningbo,Shenzhen
Afbeeldingsvoorbeeld:
package-img
package-img
Levertijd: :
Hoeveelheid(Pieces) 1 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 45 Te overleggen
PRODUCT BESCHRIJVING

 

 

2019 Groothandel Hot Koop Mannen Softshell Outdoor Wandelen Skiën Camping Waterdichte Jas (CWS003)
Stof Samenstelling:

94% polyester 6% spandex, Gebonden Met TPU

Stof Gewicht:320gsm
Stof Textuur:Softshell
Stof Kleur:Army Green
Stof Kenmerken:Warm-up

 

Kenmerken en Details:

1. waterdichte/Ademende 3000mm/3000mvp
2.140gsm polyester tricot op zakken
3. drie mouw zakken en twee grote zijzakken op front
4. CF en alle zakken sluiting met 5 # nylon omgekeerd rits
5. Hoodie passen met elastisch koord en plastic stopper
6. manchet sluiting met rubber klittenband

 

 

    

 

 

MAATTABEL

 

 

SizeSMLXLXXLXXXL
Center Terug Lengte697173757777
Borst104108112116120124
Taille97101105109113117
Schouderbreedte44.545.546.547.548.549.5
Mouw Lengte62.56465.56768.569
Kraag262728293031

 

Warme Herinnering: Hoop Dat u begrijpt dat de bovenstaande grootte heeft een tolerantie van 1-3 cm 

 

GERELATEERDE PRODUCTEN

 

 

VOORWAARDEN & ORDER INFO

 

Prijs
Leveringsvoorwaarden zijn FOB Ningbo/Shanghai/Shenzhen door zee. Neem contact op voor termen van
Levering op C & F Basis.
De prijzen zijn niet definitief, korting prijzen is beschikbaar en toepassing. De prijsstelling is onderworpen aan
Verandering zonder kennisgeving.


Minimum Order
De algemene minimum hoeveelheid voor made-to-order is 500 stuks per item, die flexibel en
Discussable.
De minimale hoeveelheid voor de items made-in-voorraad is niet beperkt.
Minder dan minimum prijzen gevarieerd aangevraagd na bestelde item; Extra export handling
Een lading van USD100-200 zal gelden per zending.


Levering & Productie Tijd
Nemen de MOQ van made-to-order als voorbeeld:
7-15 dagen doorlooptijd voor print-proof/Laptop/Kwaliteit sample.
30 dagen voor materiaal voorbereiding.
30 dagen voor productie
7-15 dagen voor transport en poort bediening.


Betaling
L/C of 30% storting/saldo vóór verzending. L/C is alleen aanvaardbaar voor de factuur bedrag
Over USD20, 000.
Alle banking lading buiten China zijn voor de rekening van klanten.


Sample Beleid
Alle monsters zijn verzonden op verzamelen basis.
Gratis monsters zijn van toepassing.
Betaald sample kosten kon worden terugbetaald bij de bestelling.
De sample tijd zal rond 1-2 weken met alle hangt.

 

DIE IS HAWK
 

Hawk is de fabriek van uniformen voor tactische, werk en outdoor activiteiten uit 1993.


Op Hawk, 40 toegewijde professionals zijn beschikbaar om u te helpen door elke
Stap van uw bestelling. De fabriek covers ongeveer 20, 000m2 en herbergt ongeveer
300 werknemers om 30,000 stuks winter jassen per maand.


Als een ISO9001, BSCI, OEKO-TEX gecertificeerd bedrijf, Hawk implementeert een
Twee-niveau kwaliteit controle systeem.

 

Vision:                                       Filosofie:                              Missie:

Win + WinHuman + MilieuFAshion + Functie     

 
WAAROM HAWK

 

Locatie: Lage kosten + Rijke-arbeid
Foundation: Lage MOQ + Hoge Kwaliteit
Productie: Make-to-order + Made-in-voorraad

 

ISO9001 Certificaat BSCICertificaat OEKO-TEX Certificaat

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
De resultaten van deze producten of leveranciers zijn automatisch voor u vertaald door onze vertaaltool. Als u problemen ondervindt met de vertaalresultaten, zijn uw suggesties van harte welkom.
Alle informatie over producten en leveranciers op deze pagina die wordt weergegeven in een taal anders dan Engels is informatie van www.alibaba.com die automatisch is vertaald door de vertaaltool. Als u een vraag over of suggestie hebt voor de kwaliteit van de automatische vertaling, mailt u ons via english.trans@service.alibaba.com. De vertaling is een volledig automatisch proces dat wordt voltooid door techniek. Alibaba.com heeft niet deelgenomen in de vertaling en kent en beheert de vertaling of de inhoud van vermeldingen niet. Alibaba.com en zijn dochterondernemingen wijzen bij dezen uitdrukkelijk elke garantie, expliciet of impliciet, en verantwoordelijk af voor verlies die voortkomt uit of in vertrouwen op automatisch vertaalde informatie, of die wordt veroorzaakt door een technische fout in de vertaaltool.