2019 industriële brand buis nat back rook diesel oververhitte condenserend stoomketel fabrikanten

US$ 9.900,00 / Eenheid | 1 Eenheid (Min. bestelling)
Hoeveelheid:
- + Eenheid beschikbaar
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
25 dag(en) na ontvangen van betaling
Leverancier Contacten
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
type:
Natuurlijke circulatie
gebruik:
Power Station
structuur:
Vuurbuis
druk:
Lage druk
stijl:
Horizontaal
brandstof:
Gas en Olie
plaats van herkomst:
Henan, China
naam van het merk:
Fangkuai
uitgang:
Stoom
Afmetingen( l* w* h):
3650*2320*2970
gewicht:
5.1-47.4 ton
certificering:
CE ISO
garantie:
1 jaar
After- sales service:
ingenieurs om service machines in het buitenland
Type boiler:
Stoomketel fabrikanten
Materiaal:
Speciale Boiler Stalen Plaat
Toepassing:
Ziekenhuis industrie
Kleur:
Aangepaste
Garantie:
12 maand
Thermisch rendement:
100%
Nominale verdamping:
1-20 t/h
Nominale werkdruk:
1-1.25 MPa
Elektrische power:
3.2-79
Toepasselijk brandstof:
Gas & olie

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
3800X2500X3100 cm
Brutogewicht:
6.35 kg
Type pakket:
Houten gevallen die voor gas stoomketel fabriek
Levertijd: :
Hoeveelheid(Eenheid) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 25 Te overleggen

2019 industriële brand buis nat back rook diesel oververhitte condenserend stoomketel fabrikanten

Product Beschrijving

Geïntegreerde ontwerp concept maakt deze stoomketel product verschillende van de gebruikelijke producten. U zal besteden minder gebied en minder brandstofverbruik wanneer u nemen deze boiler in uw fabriek of uw verwarming systeem.

 

Speciale Kenmerken:

1. geavanceerde structuur: Vergeleken met de traditie split drie pas nat back structuur, deze boiler duurt minder gebied en maakt betere prestaties.

2. High efficiëntie: de thermische efficiëntie kan oplopen 96-98%. De product uitlaat temperatuur kan worden teruggebracht tot 60 ℃.

3. volledig Automatische Bediening.

4. Compact en eenvoudig te bedienen.

Producten Paremeter
ModelUnitWNS1
1.0-YQ
WNS2
1.25-YQ
WNS3
1.25-YQ
WNS4
1.25-YQ
WNS6
1.25-YQ
WNS8
1.25-YQ
WNS10
1.25-YQ
WNS15
1.25-YQ
WNS20
1.25-YQ
Nominale verdampingT/h123468101520
Overeenkomstige calorische waarde104 kcal/h641281922563845126409601280
Verbranding control modeVolautomatische twee stuk fireVolledige automatische verhouding aanpassing
BrandstofverbruikDieselKg/h63.1126.2189.3252.5378.7504.9631.2946.71262.3
Zware olieKg/h65.6131.2196.8262.4393.7524.9656.1984.21312.2
AardgasNm & sup3;/h66.7133.4200266.7400.1533.4666.81000.21333.6
Stad gas6170135.4270.9406.3541.7812.61083.51354.32031.52708.6
Elektrische powerOlieKW3.68.914161829346979
GasKW3.28.513161829346167
Boiler max maatEENMm365046505340617067607720794093009500
BMm232029202990293031603710377053905770
CMm297036403860417043905210521054905930
Valve drukMPa1.6 (2.5)
Water inlaat-DNMm254040404050505065
Belangrijkste luchtuitlaat-DNMm506580100125125150200200
Afvoer-DNMm404050505050505050
Veiligheid klep interface-DNMm40505050656580100100
Ontlastklep outlet-DNMm506565658080100125150
Schoorsteen diameterMm300350450450550700700900900
GewichtT5.19.311.812.916.324.125.536.247.4

 

Fabriek prijs directe verkoop gas en thermische olie stoomketel machine voor industriële details:

Product Proces

 We hebben volwassen technologie en geavanceerde apparatuur om dat elke boiler heeft hoge kwaliteit.

 

 

Meer Details wilt Weten Van Hier

Gerelateerde Producten

Bedrijf Informatie

Bedrijf Voordeel:

(1) opgericht in 1998;

(2) schoon Brandstof Ketel Fabrikant;

(3) nationale Grade-EEN Productie Kwalificatie

(4) nationale Klasse-Een Installatie Kwalificatie

(5) 120000 vierkante meter ongeveer boiler workshop

 

 

B: Nationale All-Staat laboratorium, meer dan 107 Intellectuele eigenschappen kan ophopen big data te helpt ons begrijpen ketels beter.

 

 

 

C: onze R & D Center over 80 onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten maken ons toonaangevende in schone brandstof ketel fabricage.

Core Technologie

De Ultra-Speed Rook Koeling Buis maken de ketel warmteoverdracht ares verhogen5Keer en verbeteren thermische efficiëntie7%-12%.

 

Certificaat & Custom

 

 

 

Contact Ons

Bedankt voor uw bezoek onze website, we hebben rijke boiler project ervaring, onze producten zijn geëxporteerd naar meer dan 60 landen, waaronder Russisch, Singapore, Maleisië, bangladesh ..... hopen samenwerking met u,Krijgen lage fabriek prijs nu.

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.