2019 Black Hawk Mannen Jogger Ons Cargo Army Spoor Broek

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 8,00 - US$ 15,00 / Set | 100 Set/sets (Min. Order)
grootte:
S M L XL 2 XL 3 XL
kleur:
Khaki
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 1500 >1500
Geschatte tijd (in dagen) 30 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
OEM-service
plaats van herkomst:
Hebei, China (Mainland)
naam van het merk:
YALIDA
modelnummer:
24-7
soort stof:
Canvas
functie:
Milieuvriendelijke, Quick Dry, Breathable, Waterdicht, Windbestendig
patroon:
Overalls
materiaal:
100% Cotton
techniek:
Garment Dyed
seizoen:
Veer
Pas:
Regulier
Frontstijl:
Platte
Afdichtingen:
Drawstring
Middel:
MID
Dikte:
Midweight
Stijl:
Militaire
Decoratie:
Pockets
Naam:
2019 Black Hawk Mannen Jogger Ons Cargo Army Spoor Broek
Materiaal:
65% Polyester35 % Katoen
Soort voeding:
OEM
Model Nummer:
YLD-BLACK HAWK
Textuur:
Ripstop
Stof gewicht:
210-220g/als vraag
Verpakking:
1 set/polybag, 20 set/carton
Levertijd:
Binnen 2-5 dagen voor monster
Capaciteit:
3500 sets/een dag
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
3500 Set/Sets per Day 2019 Black Hawk Men Jogger Us Cargo Army Track Pants
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1 set/polybag, 20 sets/carton
Port
SHANGHAI/WUHAN(any other sea port in china)
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 1500 >1500
Geschatte tijd (in dagen) 30 Te overleggen
Product Overviews:
2019 Black Hawk Mannen Jogger Ons Cargo Army Spoor Broek

BROEKEENHEID: CM

BeschrijvingXSSMLXLXXL
Outseam105108110110115115
Binnenbeenlengte7678.58079.58483.5
Voor-opkomst30.53131.53232.533
Terug stijgen40.54141.54242.543
Taille84889296100104
Hipp102106110114118122
Manchet363840424446
Materiaal inspectierapport data overzicht
Test VereistStandaard Test MethodeDoel verzoekTestresultaat
Stof breedteNEN-EN 1773(Cm)150
Stof gewichtNEN-EN 12127G/m2210-220
Treksterkte (N)BS EN ISO 13934Warp835
Inslag489
Scheuren sterkte (N)BS EN ISO 13937Warp30.6
Inslag23.4
Dimensionale stabiliteit
Te wassen (%)
BS EN ISO 6330Warp-2.6
Inslag-0.4
Kleurechtheid
Wrijven
ISO105-X12Droog4
Nat2-3
Kleurechtheid
Wassen
ISO 105-C06Kleur veranderen4
Kleur kleuring4-5
PH WaardeISO 3071PH6.4

 

HOEKEN VAN ONZE FABRIEK

Gids Introduceren

Q1: Is OEM of ODM OK om uw bedrijf?
Ja. Kunnen we monsters volgens uw ontwerp. OEM en ODM zijn welkom. we hebben de exclusieve rechts in exporteren militaire leveranciers

Q2: Als IK wilt sample, wat kan IK doen?
EEN:Pls contact met ons, zullen we details voor uw selectie. Originele monster kan worden opnieuw gemaakt, maar kopers moeten betalen voor de VRACHT BILL.

Q3: Wat uw verzending manieren?
EEN: Sample-we schip door Internationale Express, zoals FEDEX, DHL, TNT.
B. Grote order-wij kunnen leveren de goederen als uw requirment of door zee.

 

Q4: Hoe over uw products'quality?
EEN: Yalida al goedgekeurd ISO en SGS (BV) certificaten, wij hebben onze eigen fabriek en alle producten had pssed kwaliteit testen.

 

Q5: Kan IK korting krijgen voor de bestelling?
A: natuurlijk, de prijs afhankelijk van uw bestelling hoeveelheid, bieden wij u de beste prijs en geven u een korting als u grote hoeveelheden bestellen.

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.