2018 Aangepaste ontwerp sublimatie truien voetbal en voetbalshirt set

  • 10-99 Set
    US$ 8,00
  • 100-299 Set
    US$ 6,00
  • 300-499 Set
    US$ 5,20
  • >=500 Set
    US$ 4,70
kleur:
vriezer type buitendiameter ingangsspanning Orange materiaal afmetingen
grootte:
XS
- +
beschikbaar
S
- +
beschikbaar
M
- +
beschikbaar
All 7 Options
0 stuks geselecteerd, US $in totaal
Details bekijken
Verzendkosten:
Bevestig de hoeveelheid van de producten.
Levertijd:
7 dag(en) na ontvangen van betaling
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Bestelling: 1 Set)
Afbeeldingen bewerken (Min. Bestelling: 1 Set)
Leverancier Contacten
Voorbeelden - US$ 80,00 /Set, 1 Set (Min. Order): Voorbeelden kopen
Laden... Toevoegen aan winkelwagen
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
type product:
Sportswear
sportkleding type:
Soccer
soort voeding:
In-Stock Items
beschikbare hoeveelheid:
5000
geslacht:
Unisex
leeftijdsgroep:
Volwassenen
stijl:
Sets
naam van het team:
Aangepaste
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
LIDONG of OEM
modelnummer:
5020 # voetbal jersey sets
Product naam:
Groothandel mannen college football sport truien
Kleur:
Rood, Wit, Geel, Zwart, Oranje, Groen
Heren Maat:
M, L, XL, XXL, XXXL (Aziatische grootte)
Boys 'size:
26,28, 30,32
Materiaal:
100% Ademend Polyester
Afdrukken:
Custom Sublimatie Printproces
Feature:
Snel Droog, comfortabel, professionele
Item:
Voetbal Jersey Uniform
Logo:
Accepteren Klant Logo OEM
MOQ:
10 stuks (accepteer Mix Volgorde)

Verpakking en verzending

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket: 
45X34X2.5 cm
Brutogewicht:
0.45 kg
Type pakket:
Voetbal jerseys made in China verpakt door 1 set/opp zak, 10 sets/dozijn
Levertijd: :
Hoeveelheid(Set) 1 - 500 501 - 1000 1001 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 7 10 15 Te overleggen

2018 Aangepaste ontwerp sublimatie jerseys voetbal en voetbal shirt set

 

 

Product naam2018 Aangepaste ontwerp sublimatie jerseys voetbal en voetbal shirt set
KleurRood, Wit, Geel, Zwart, Oranje, Groen/maat
LogoAccepteren Klant Logo OEM (pls bieden foto's)
MOQ10 stuks (accepteer Mix Volgorde)
Size26,28, 30,32, M, L, XL, XXL, XXXL (Aziatische grootte)/maat
FeatureSnel Droog, comfortabel, professionele
Materiaal100% Ademend Polyester
Verpakking1 set/opp zak, 10 sets/dozijn
Schip tijdVerzonden in 3 dagen na betaling als in voorraad
Levertijd5-10 dagen

 

 

Kind
Size26283032
3840.54345.5
Jurk lengte5759.56264.5
Mouw lengte26283032
Manchet13.213.814.415
BroekLengte32343638
Geschikt hoogte125-135135-145145-155155-160
Geschikt gewicht30-4040-4545-5050-55
Volwassen
SizeMLXL2XL3XL
165/84A170/88A175/92A180/96A185/100A
DRuk lengte6769.57274.577
1/2 Borst breedte4850525658
SLeeve lengte30.2531.933.535.2537
Schouderbreedte4042444647.5
Manchet1414.521515.516
Broek lengte4042444648
Broekspijpen2728293031
Dij Omtrek34.535.536.537.538.5
Hipline5557596163
Geschikt hoogte160-165165-170170-175175-180180-190
Geschikt gewicht55-6565-7070-7575-8085-90

Accepteren custom! als u vragen heeft voor ons product, pls contact met ons op tijd, zullen we helpenU oplossen!

 

Onze Diensten

 

Gerelateerde Producten

Klant Hoge Lof

 

Kleur & Stof

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.