2017 groothandel mooi custom winter kind ontwerp gebreide mongoolse kasjmier kid trui voor jongens

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 5,00 - US$ 9,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken trui shirt jurk's MOQ kan onderhandelen (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
soort voeding:
OEM-service
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
ROSUN of OEM
modelnummer:
323 kid trui
functie:
Anti-Pilling, Anti-Shrink, Antirimpel, Breathable, Plus Size, Quick Dry, kasjmier trui
gauge:
7 GG
materiaal:
katoen & Acryl
techniek:
Computer Knitted
seizoen:
Herfst
Product Naam:
kid trui
stijl:
kid trui, Pullover
ontwerp:
nieuwe ontwerp meisje trui
trui shirt jurk maat:
gratis of aangepast
trui shirt jurk kleur:
Navy of custom
trui shirt jurk kraag:
trui kraag
wassen staat:
trui shirt jurk beter handwas
trui jurk mouwen:
trui set met lange mouw
trui shirt jurk sample:
trui set sample availiable
trui vest OEM/ODM:
trui vest OEM/ODM beschikbaar
type product:
Sweater
leeftijdsgroep:
Volwassenen
geslacht:
Vrouwen
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
500000 Piece/Pieces per Year kid sweater
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
trui shirt jurk is verpakking met 1 st/pp zak, 10 stks/dozijn, 30 stks/carton
of als klant nodig
Port
Guangzhou or HK port.
Levertijd: :
Shipped in 5 days after payment
Beschrijving

----------------------------------------------------------------Product Overviews------------------------------------------------------------------------



naam2017 groothandel mooi custom winter kind ontwerp gebreide mongoolse kasjmier kid trui voor jongens
stijl Geen.324
materiaalkasjmier
stijltrui set trui vest trui shirt jurk
Samplekunnen sample
ServiceOEM of ODM
Note
  • de omvang verschillen door 2 ~ 3 cm afhankelijk meetmethoden.
  • de kleur weergegeven kan variëren depengding op uw scherm.
  • raadpleeg internationale standaard meting

-----------------------------------------------------------------------meting------------------------------------------------------------------------------



SizeBody Lengte (cm)schouderbreedte (cm)borst (cm)Mouwlengte (cm)manchet Lengte (cm)kraag breedte (cm)

front kraag diepte (cm)

vest/shirt461733446

13

5


----------------------------------------------------------------------Product Display---------------------------------------------------------------------------





 

 

 kleur:Navy [meer]
bijpassende Vaardigheden:

 

trui set trui vest trui shirt jurkkan gecombineerd met wat.

 

onderhoud Kennis:

1.hoe vaak moet u wassen truien:
wassen katoen, zijde, en kasjmier na twee tot drie draagtterwijl wol
en acryl en polyester, kan weerstaanvijf draagt.
2.om voorzichtig verwijderen pillen uit een trui:
u kunt verwijderen pillen gemakkelijk door die de truiplatte met een
hand en snijden offpillen een tegelijk met een eenvoudige scheermes, als een Bic.

3. hoe moet Ik winkel truien tijdens de zomer:

opslaan truien in beschermende behuizingen kan helpen hen van pilling (toegevoegd bonus: houden ze uit de weg).



-------------------------------------------------------------------------Hot Ontwerpen-------------------------------------------------------------------------------

verpakking & Verzending

-----------------------------------verpakking & Verzending---------------------------------------

Trading TermenFOB, CIF, EXW
BetalingsvoorwaardenL/C, T/T, Paypal,Western Union,Moneygram
Levertijdbinnen 5-15 werkdagen, de goederen worden verzonden.
verpakking1pc/pp, 10 stks/dozijn, 1 stks/carton of aangepaste
betaling Conditie30% aanbetaling vooraf, 70% saldo vóór levering 
verzendingDHL/UPS/TNT/EMS, door air of zee en vracht vooruit kan ook 
adres

kamer A302 NO.45-8, Dunhe Road, Haizhu District,

Guangzhou, China Land

 ----------------------------------aangepaste Flow Grafiek-------------------------------------



 

maat Informatie

 --------------------------------------internationale Maattabel---------------------------------

 XXSXSSMLXLXXLXXXL 
UK468101214161820
ONS0002-44-6810121416
HET (Italiaanse)363840424446485052
FR (Frans)323436384042444648
DK (Deens)303234363840424446
RU (Russisch)384042444648505254
GE (Duitse)303234363840424446
AU (Australische)468101214161820
JP (Japanse)35791113151719
JEANS2324-2526-2727-2829-3031-3232-33  

 ----------------------------------------Hoe maatregel----------------------------------------



 

onze Service
-------------------------------------------------------------------Klantenservice---------------------------------------------------------------------------




--------------------------------------------------------Veelgestelde Vragen--------------------------------------------------------

1.doen u bieden ODM OEM service?

  ja. wij bieden ODM OEM service, die inclusief stoffen, ontwerp, patroon, kleur, logo, technologie, label, tag, pakket en mark.

2.hoe de kwaliteit vanuw bedrijf?

 onze kwaliteitscontrole-systeemis een internationale standaard om de kwaliteit van producten, en ook geslaagd de Ilac-mra, CNAS, MA, IDFB. de IQTC agentschap certificering en inspectie, de website homepage met onze survey rapport.

3. Wat is de locatie van uw bedrijf?

bedrijf is gevestigd in China Guangdong Guangzhou Haizhu wijk; groothandel fysieke winkel is gevestigd in Guangzhou Dertien-Trades monopoly; fabriek is gevestigd in Shantou. welkom op.

4.wat zijn uw sterktes?

we onze eigen fabriek, groothandel fysieke winkel, buitenlandse handel bedrijf, de prijs is een van onze voordelen, 62 computer machine, efficiënte levering, 8 ontwerpers, 10 nieuwe producten in een dag houden op de planken 12 inspecteren personeel, 8 Engels buitenlandse handel verkoper, 4 Japanse buitenlandse handel verkoper. 4 pakket personeel. en de onafhankelijke inspecteren afdelingen en naald machine. van bestelling tot levering zijn wetenschappelijke process!

5.als Ik naar China, wat u kan bieden me?

welkom om ons land en bereid om Engels of Japan vertaler voor u te bezoeken markt samen, ook toerisme, onderhandelingen, generatie van aangegrepen goederen zending, zelfs als uw verbinding in Guangzhou.

bedrijf Informatie
------------------------------- bedrijf Informatie ---------------------------
u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag

Gelijksoortige producten in andere categorieën:

Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.