2/4/6/8/12/16/24 Core Single Mode Outdoor Armoured GYXTW Fiber optische Kabel 1 km Prijs

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 90,00 - US$ 360,00 / Kiloampere | 1 Kiloampere/kiloamperes Fiber optische kabel 1 km prijs (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Zhejiang, China
naam van het merk:
sneeuw-Zee
modelnummer:
GYXTW
aantal geleiders:
≥ 10
Fiber count:
2-24 cores
opslag/Bedrijfstemperatuur:
-40℃ ~ + 70℃
Type:
Singlemode & Multimode
gevelbekleding Diameter:
124.8 ± 7 um
gevelbekleding Non-Cirkelvormigheid:
≤ 7%
Core-Gevelbekleding Rondloop Fout:
≤ 5 um
Coating Diameter:
245±5 um
Coating Niet-Cirkelvormigheid:
≤6. 0%
gevelbekleding-Coating Rondloop Fout:
≤12. 0 um
demping (max.):
≤ 36 dB/km (1310nm), ≤ 24 dB/km (1550nm)
type:
Coaxiale
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
40 Kilometer/Kilometers per Day fiber optical cable 1km price
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Omdoos Verpakking
Port
Ningbo
u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.