100 kg/u zware olie & gas ontslagen lage druk verticale industriële stoomketel

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 2.400,00 - US$ 9.000,00 / Set | 1 Set/sets (Min. Order)
modelnummer:
LSS stoomketel
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
Toepasselijk Industrie:
Hotels, Kledingstuk Winkels, Fabriek, Food & Beverage Fabriek, Boerderijen, Restaurant, Thuisgebruik, Afdrukken Winkels, Bouw werkt, Energie & Mining, Food & Beverage Winkels
staat:
Nieuw
type:
Natuurlijke circulatie
gebruik:
Industrieel
structuur:
Waterbuis
druk:
Lage druk
stijl:
Verticaal
brandstof:
Gasgestookt
plaats van herkomst:
Jiangsu, China
naam van het merk:
Wilford
uitgang:
Stoom
Afmetingen( l* w* h):
Maatwerk
gewicht:
Customziation
certificering:
GS ISO9001 ASME CE
garantie:
1 jaar
After- sales service:
ingenieurs om service machines in het buitenland
Product naam:
Automatische Stookolie Gas Stoomketel
Naam:
CFB Power Plant Boiler
Item:
Verticale Olie Gas Gestookte Stoomketel
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100 Set/Sets per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Multiplex case
Port
shanghai

 

Product Beschrijving

100 kg/u zware olie & gas ontslagen lage druk verticale industriële stoomketel

 

LSS serie olie gestookte stoomketel/water buis stoomketel specificatie:

 

De structuur van de ketel

 

De oven van dit product is type water buis doordringende flow, verticale drie rendement. Brander is op de top locatie, top brander-brandende. Elk deel van brandstof gas voortdurend warmte overbrengen via drie rendement, afnemende de uitlaatgastemperatuur sterk, verminderen het warmteverlies wanneer voorverwarming boiler op het moment van opstarten en afsluiten en verbeteren thermische efficiëntie. Er zijn beschermende apparaat controller, automatische hervatten contacten met de onderdelen fuction, en dual-uitlaat huidige thermische bescherming apparaten, verbeteren van de veiligheid functies.

 

Belangrijkste superioriteit

 

1. snel opstarten, het bereiken van hoge temperatuur en druk in korte tijd.

2. natuur cirkel, kunnen verdragen verschillende temperatuur.

3. Water niveau, stoom druk enz. vele ketting bescherming manieren.

4. de structuur ontwerp is perfect en uitstekend, die kleine installeren gebied.

 

Product Paramnet

 

ModelLSS0.05-0.7-Y.QLSS0.1-0.7-Y.QLSS0.125-0.7-Y.QLSS0.2-0.7-Y.QLSS0.25-0.7-Y.QLSS0.3-0.7-Y.QLSS0.5-0.7-Y.Q
ProjectUnit
Nominale verdampingKg/h50100125200250300500
Nominale werkdrukMPa0.70.70.70.70.70.70.7
Staturated stoom temperatuur170170170170170170170
BrandstofverbruikLicht diesel olieKg/h3.56.88.514162033
AardgasNm & sup3;/h3.578.7515192236.5
LPGNm & sup3;/h1.533.867.5914.5
Stad gasNm & sup3;/h8.51822.534435288
Water capaciteitL2949.349.649.549.549.549.6
Een Belangrijkste stoom klep diameterDN15252532323250
B Veiligheid klep diameterDN20202025252540
C Inlaat diamaterDN15151515151515
D Blowoff Klep diameterDN20202025252525
Schoorsteen diameterDN80125125150150150250
Totale grootteLMm8208809001400150015001800
WMm890110011501000110012001300
HMm1600180019001000220022002350
& Phi; DiameterMm600650650    
GewichtKg180220240850115012001680

Productie Flow

 

Hot Producten

Verpakking & Verzending

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.