Alle categorieën
Uitgelichte selecties
Trade Assurance
Kopercentrale
Helpcentrum
Download de app
Word een leverancier

1-8 Kanaals Bi-Directionele Xlr Audio Naar Vezel Converter

3.0(2 Recensies)
7 verkocht

Belangrijkste kenmerken

Belangrijkste specificatie voor de industrie

Type
Fiber Optical Media Converter

Andere specificaties

modelnummer
PIN-XLR
plaats van herkomst
Guangdong, China
garantie tijd
1 year
Fiber Type
Single Fiber Single Mode SC/FC
Wavelength
850nm/1310nm/1550nm
Audio Ports
3-Pin XLR
Audio input
XLR Female
Audio output
XLR Male
Power supply
DC5V2A
SNR
> 70dB
Advantage
Plug & Play,No Loss, no Delay
Application
Staging, Concerts, Theater, Churches, Stadiums
Working temperature
-10~60℃

Verpakking en levering

Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
25X25X10 cm
Brutogewicht:
2.000 kg

Doorlooptijd

Hoeveelheid (paren)1 - 500 > 500
Geschatte tijd (in dagen)15Overeen te komen
Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden! Voorbeeld bestellen

Voorbeelden

Maximum order quantity: 2 paar
Prijs van voorbeeld:
US$ 95,00/paar

Maatwerk

Customized logo
Min. Bestelling: 500
Customized packaging
Min. Bestelling: 500
Graphic customization
Min. Bestelling: 500

Productbeschrijvingen van de leverancier

Minimale bestelhoeveelheid: 2 paren
US$ 39,50 - US$ 145,00

Variaties

Totaal aantal opties:

Verzending

Twijfelt u nog? Ontvang eerst voorbeelden! Voorbeeld bestellen

Voorbeelden

Maximum order quantity: 2 paar
Prijs van voorbeeld:
US$ 95,00/paar

Ledenvoordelen

Driedaagse coupon-weggeefactie: tot US $ 80 kortingBekijk meer

Bescherming voor dit product

Delivery via

Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation

Veilige betalingen

Elke betaling die u op Alibaba.com doet, is beveiligd met strikte SSL-codering en PCI DSS-gegevensbeschermingsprotocollen

Restitutiebeleid en Easy Return

Claim een restitutie als uw bestelling niet wordt verzonden, is zoekgeraakt of aankomt met productproblemen, plus retourneer gratis lokaal bij defecten