Aanmelden
Aanmelden
0Km Lantu Gratis Auto Auto Veiling 5-deurs 5-zits Suv Stad Elektrische Auto Grote Ruimte Elektrische Nieuwe Auto 'S Te Koop
Shandong Weiwei Power New Energy Technology Co., Ltd.
5 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
weiwei
plaats van herkomst
Shandong, China
Productnaam
Lantu vrij
Fabrikant
Arashi figuur auto
Zuiver elektrisch vaarbereik (km)
631
Batterijtype
Permanente magneet/synchronisatie
Motor totaal vermogen (ps)
490
Maximaal vermogen (kw)
360
Oplaadtijd van de batterij
0.75 uur voor snel opladen en 3.75 uur voor langzaam opladen
Lichaamsstructuur
5-deurs, 5-zits suv
Lxwxh (mm)
4905x1950x1645
Maximale snelheid (km/h)
200
Verpakkingsdetails
packed inside steel bracket
Port
Qingdao port ningbo port tianjin port shanghai port
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen
1000 Set/sets per Month
Hoeveelheid (eenheden)
1 - 1
2 - 2
> 2
30
30
Maatwerk
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 1
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 1
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
1 - 4 eenheden
TRY 713.911,58
>= 5 eenheden
TRY 676.661,04
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op
Claim elke maand US $ 80 aan coupons