Alle categorieën
Uitgelichte selecties
Trade Assurance
Kopercentrale
Helpcentrum
Download de app
Word een leverancier

Natuurlijke Birma Teak Vloer Fineer Voor Interieur Decoratie

Nog geen beoordelingen

Belangrijkste kenmerken

Belangrijkste specificatie voor de industrie

garantie
1 Jaar

Project Oplossing Vermogen
Grafisch ontwerp

Toepassing
Hotel

techniek
Sliced Cut

Andere specificaties

After- sales service
Online Technische Ondersteuning

Ontwerp Stijl
Moderne

plaats van herkomst
Myanmar

naam van het merk
Inwood

modelnummer
277

Type
Veneers

Other Names
Burma teak; Jati; Java teak

Botanical Name
Tectona grandis

Grain
Straight or crown

Color
Yellow with black line or without black line

Sapwood color
White yellowish

Moisture
12%

Texture
Good

Usage
Furniture, flooring

Verpakking en levering

Verpakkingsdetails
Export wood pallet

Port
Shenzhen

Doorlooptijd

Hoeveelheid (vierkante meter)1 - 100 > 100
Geschatte tijd (in dagen)7Overeen te komen

Productbeschrijvingen van de leverancier

Minimale bestelhoeveelheid: 100 vierkante meter
US$ 2,00 - US$ 5,00

Variaties

Totaal aantal opties:

Verzending

Er zijn momenteel geen verzendoplossingen beschikbaar voor de geselecteerde hoeveelheid

Ledenvoordelen

Snelle restituties voor bestellingen onder de US $ 1.000Claim nu

Aankoopdetails
Bescherming met

Veilige betalingen

Elke betaling die u op Alibaba.com doet, is beveiligd met strikte SSL-codering en PCI DSS-gegevensbeschermingsprotocollen

Restitutiebeleid

Claim een restitutie als uw bestelling niet wordt verzonden, is zoekgeraakt of aankomt met productproblemen