LC UPC APC Fiber Optic Adapter Single Mode Multi Modus OM3 OM4 Simplex Fiber Optic Adapter Fiber Connector

100 - 4999 stukken
US$ 0,17
5000 - 9999 stukken
US$ 0,15
10000 - 99999 stukken
US$ 0,12
>= 100000 stukken
US$ 0,09
Voordelen:
US $ 10 korting met een nieuwe leverancierClaim nu
stukken
US$ 0,01/stukMin. Bestelling : 1 stukVoorbeelden kopen

Levertijd:
Quantity (stukken)1 - 1000010001 - 3000030001 - 50000 > 50000
Geschatte tijd (in dagen)71015Overeen te komen
Aangepast logo(Min. Bestelling 10000 stukken)
Afbeeldingen bewerken(Min. Bestelling 10000 stukken)
Aangepaste verpakking(Min. Bestelling 10000 stukken)
De minimale ordehoeveelheid is 100 stuk
0/100 stuk
vanafUS$ 0.00
Verwerkingstijd 7 dagen  
Verzending
Overeen te komen
Totaal
Overeen te komen
Leverancier met meerdere specialismen
(2) huismerken
Winkelscore
4.8/5
Percentage tijdige leveringen
100.0%
Reactietijd
≤3h
Belangrijkste markten
Western Europe,Central America,Eastern Asia
Klanten bediend
1
Services
Klein maatwerk
Maatwerk voor ontwerpen