Astek Elektrische Motor Caddy Golf Trolley Met Lithium Batterij
Astek (zhejiang) Sports Equipment Co., Ltd.
6 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
plaats van herkomst
Zhejiang, China
Astek
modelnummer
ATE2017
Motor
90w x2/ 24v
Batterij
Mnnico/lifepo4 lithium batterij
Oplaadtijd
3 - 4 uur
Levensduur van de oplader
> 600 tijden/2000 tijden
Oplader
100v ac-240v ac/24v dc-5a
Max. snelheid
8 km/h
Loopafstand per lading
20km
Max. laadvermogen
20kg
Klimvermogen
> 20 °
Wielen
A) groot: d 31,5x7cm b) klein: d16.5x 4.5cm
Verpakkingsdetails
Sterke doos met schuim plastic doos of volg maatwerk
Port
Ningbo, shanghai or any port of china
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen
1000 Set/sets per Month
Hoeveelheid (sets)
1 - 500
> 500
45
Minimale bestelhoeveelheid: 1 set
CN¥ 724,64 - CN¥ 2.644,94
Bestelverzoek starten
Neem nu contact op