Enkele kolom elektrische kleine hydraulische pers mini machine prijs 250 ton

  • 1 - 9 sets
    US$ 2.000,00
  • >=10 sets
    US$ 1.900,00
modelnummer:
YQ41
Levertijd::
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 22 Onderhandelbaar
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 1 sets)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 1 sets)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 1 sets) Minder
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
staat:
Nieuw
cnc of niet:
Normaal
stroombron:
Hydraulische
plaats van herkomst:
Shandong, China (Mainland)
naam van het merk:
Staal paard
spanning:
220/380
Afmetingen( l* w* h):
1000*1000*2000mm
certificering:
CE
garantie:
1 jaar
Kleur:
Wit, blauw, geel, groen
Trefwoord:
Hydraulische prsee
Materiaal:
Staal Materiaal
Gebruik:
Metalen Pers
Machine type:
Hydraulische prsee werk
Functie:
Metalen Verwerking
Item:
SH008
Capaciteit:
15-10000Ton
Glijbaan Beroerte:
100-10000mm
After- sales service:
ingenieurs om service machines in het buitenland
Vermogen( w):
2.2-30KW
gewicht:
240-10000 kg
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10 Set/Sets per Day
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
stalen frame met houten doos
Port
Qingdao
Levertijd: :
Hoeveelheid(sets) 1 - 1 >1
Geschatte tijd (in dagen) 22 Te overleggen
Videobeschrijving

Enkele kolom elektrische kleine hydraulische pers mini machine prijs 250 ton

 

 Deze serie van hydraulische pers kan worden gebruikt als assen en andere soortgelijke onderdelen van de kalibratie. Ook kan worden gebruikt voor as en mouw onderdelen van de pers fit en een eenvoudige van de originele tekening, vormen en blanking industrieën.
De serie van hydraulische koppeling met handen en voeten te manipuleren, eenvoudig te bedienen. Hydraulische systeem gebruik een geïntegreerde cartridge valve, compacte structuur, flexibele en betrouwbare actie. Power systeem met behulp van dubbele pomp snelheid, stroomverbruik is klein, lage luidruchtig.
Feature
1. computer geoptimaliseerde structuur ontwerp, drie beam en vier pijler structuur, eenvoudige, econimical en praktisch.
2. hydraulische besturing aannemen cartridge valve geïntegreerd systeem, betrouwbaar, lange levensduur en kleine hydraulische impact, verminderen de link pijp en lek punten.
3. onafhankelijke elektrische controlerend systeem. werken betrouwbaar, gemakkelijk onderhoud.
4. Adopt thr knop gecentraliseerde controle, met aanpassing voor handmatige en semi-automatische bediening.
5. door operator panel om uit te kiezen, kan worden bereikt weggegeven twee constante druk vormingsproces, en hebben functies zoals beveiliging tijdens rolling.
6. slider werkdruk belasting en vertragen snel werk in de reizen bereik kan worden aangepast volgens proces eisen is.


OPTIONELE INSTALLATIE
1. Blanking demping installatie
2. screen veiligheid bescherming apparaat
3. Touch scherm in industriële
4. Rapid clamp mold installatie
5. drijvende geleiding en rolling beugel voor veranderende schimmel
6. Slider vergrendeling installatie
7. Removable tafel
8. olie cooling installatie
9. rammen installatieprocedure

 

 

 

SpecificatieYQ41-20TYQ41-40TYQ41-60TYQ41-100TYQ41-200TYQ41-315TYQ41-500T
Nominale druk KN2004006001000200031505000
Werkdruk van vloeibare MPa20203028282825
Keel diepte mm200220240280300360500
Slag mm240260260300360600600
Werken snelheid mm/s18151218101830
Terugkeer snelheid mm/s25222030204060

Afstand vorm Druk

Hoofd naar de tafel

50055070080080010001000

Dimensie van

Tafel mm

Front back4004004505006008001000
Links rechts50050050070060010001200
Motorvermogen Kw2.235.57.57.51530

 

 

 

Bedrijf informatie

 

 

 

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.