nieuwe originele HP x129 1g pc sc sx transceiver j4131b compatibele sfp 1g/100m transceivers

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 1,00 - US$ 9.999,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Guangdong, China
naam van het merk:
HP
modelnummer:
J4131B
product status:
in voorraad
kabel Type:
multi-mode
Datasnelheid:
1G
garantie:
1 jaar.
Type:
Enterprise Schakelaar
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Piece/Pieces per Day
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
verzegelde doos verpakking
Port
Shenzhen
Levertijd: :
within 1 or 2 days after payment confirmed

Specifications

1.100% brand new original
2. Competitive price
3. 1 year warranty
4. Huge stock and fast delivery

 

 

 
productbeschrijving

  

j4131b

hot sale/100% merk

 

SFP 1g/100m transceivers
naamproduct #
hp 11x 100m fx transceiversj4853a
hp x129 1g pc sc sx transceiverj4131b
hp x129 1g pc sc lx transceiverj4132a
hp x130 CX4 XENPAK transceiverjd502a
hp X121 1g sfp lc lh transceiverj4860c
hp X121 1g sfp lc sx transceiverj4858c
hp X121 1g sfp lc lx transceiverj4859c
hp X121 1g SFP rj45 t transceiverj8177c
hp x122 1g sfp lc bx-u transceiverj9143b
hp x122 1g sfp lc bx-d transceiverj9142b
hp x124 1g sfp lc lh40 1310nm transceiverjd061a
hp x120 1g sfp lc lh40 1550nm transceiverjd062a
hp x125 1g sfp lc lh70 transceiverjd063b
hp x120 1g sfp lc bx 10-d transceiverjd099b
hp x120 1g sfp lc sx transceiverjd118b
hp x120 1g sfp lc lx transceiverjd119b
hp x124 1g sfp lc sx transceiverjd493a
hp x120 1g sfp lc lh100 transceiverjd103a
hp x125 1g SFP rj45 t transceiverjd089b
hp x120 1g sfp lc bx 10-u transceiverjd098b
hp x112 100m sfp lc bx-d transceiverj9099b
hp x112 100m sfp lc bx-u transceiverj9100b
hp x111 100m sfp lc fx transceiverj9054c

 

  

 
zakelijke termen

  

  

betaling:we accepteren alipay, visum, creditcard, wu, t/t en pp

garantie:alle producten hebben 1 jaar garantie.
verzending:wij leveren items door TNT, ems, ups, FedEx, dhl en china post

 
bedrijfsinformatie

  

  

Waarom voor ons kiezen?
het bezitten van 15 jaar ervaring in telecom conmunication, een grote merken van producten

op voorraad, en super technische vaardigheid en gurranttee, kunnen wij u met alles in een

Service!

 

ons team
we hebben een bekwame sales team, het verstrekken van eerste klas after- saels service. we zullen

Alles in serviing u!

 

 
aandacht

  

  

tel: +86 13510749213

skype:a03 hysiony

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.