Hoge Efficiëntie Recuperator Warmteterugwinning Ventilator/Water Lucht Verwarming Ventilatie Unit

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 200,00 - US$ 5.000,00 / Eenheid | 1 Eenheid/eenheden (Min. Order)
type:
HVAC Systems
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Guangdong, China (Mainland)
naam van het merk:
JOYCLIMA
modelnummer:
ZJXRA
Warmte-uitwisseling:
Crossflow plaat type
Luchtstroom:
150/300/500/700 m3/h
Koeling:
R410A
Filter klasse:
G4 + F7 + H10
Fan type:
EC centrifugaal ventilator
Externe statische druk:
130 pa
Cooling capaciteit:
800/2000/3200/4650 w
Verwarming capaciteit:
900/3000/3800/6000 w
Model nummer:
ZJXRA150 ~ ZJXRA700
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
10000 Unit/Units per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
HOUTEN DAGEN
Port
GUANGZHOU PORT
Videobeschrijving

Hoge Efficiëntie Recuperator Warmteterugwinning Ventilator/Water Lucht Verwarming Ventilatie Unit

Product Beschrijving

 

Type GEEN.ZJXRA-150/3ZJXRA-300/2ZJXRA-500/2ZJXRA-500/2aZJXRA-700/2ZJXRA-700/2a
HorizontaleHorizontaleHorizontale

Horizontale

(Smalle case)

Horizontale

Horizontale

(Smalle case)

Nominale koelcapaciteitW80020003200320046504650
Nominale verwarming capaciteitW90030003800380060006000
Nominale cooling powerW29555089089014501450
Nominale koeling stroomEEN1.42.64.164.166.646.64
Nominale verwarming powerW28540075075011501150
Nominale verwarming huidigeEEN1.351.93.753.755.265.26

Elektrische extra warmte power

W//1200/1200/
Nominale koeling (verwarming) capaciteitEEN//5.5/5.5/
Maximale powerW4307501380138017001700
Maximale stroomEEN2.053.66.36.37.787.78
Compressor/RoterendeRoterendeRoterendeRoterendeRoterendeRoterende
Power/Power typeV/Ph/Hz220-240/1/50220-240/1/50220-240/1/50220-240/1/50220-240/1/50220-240/1/50
Frisse lucht/Uitlaat lucht capaciteitM3/h60 ~ 150130 ~ 300160 ~ 500160 ~ 500300 ~ 700300 ~ 700
Externe statische drukPa5080130130130130
NoiseDB (A)313132323939
Outlet dimensieMm150200200200250250

Condensatie drainage

Dimensie

Inch

(BSP)

1/2"1/2"3/4"3/4"3/4"3/4"

Machine dimensie

(Lengte/breedte/hoogte)

Mm

840/685

/260

1170/760

/400

1800/930

/515

1860/750

/670

1800/930

/515

1860/750

/670

Verpakking dimensie

(Lengte/breedte/hoogte)

Mm

900/745

/310

1210/810

/500

1900/1030

/695

1950/830

/850

1900/1030

/695

1950/830

/850

Netto/bruto gewichtKg50/55120/135175/255175/225181/261181/231
Koelmiddel/R134aR410AR410AR410AR410AR410A

 

Test voorwaarden:

Verwarming voorwaarden: Ambicnt droge bol/natte bol tcmpcraturc7 * C/6 <C; kamer droge bol: natte bol tcmpcraturc20XT/15 * C

Koeling voorwaarden: Ambient droge bol/natte bol temperaiure35 * C/24X ^; kamer droge bol/natte bol temperature27 * C/19 "C

Verse Lucht Genezen Pomp alleen handgrepen verse lucht.

1. de verwarming/koeling capaciteit en warmteterugwinning volume is berekend volgens de volgende voorwaarden :( Opmerkingen: )

Verwarming: ambient DB = 7 °C, ambient WB = 6 °C, indoor DB = 20 °CKoeling: ambient DB = 35 °C, ambient WB = 24 °C, indoor DB = 26 °C

2. de luchtstroom wordt gecontroleerd volgens de omgevingstemperatuur:

Omgevingstemperatuur <-15 °C, luchtstroom = 160m3/h.-15 °C <= omgevingstemperatuur <0 °C, luchtstroom = 320m3/h.

Omgevingstemperatuur> = 0 °C, luchtstroom = 480m3/h.

 
Configuratie

1. Crossflow warmtewisselaar:Gemaakt van Aluminium, cross flow passages, verstandig warmtewisselaar.

2. Fresh air filters:Triple filtratie zorgen air reinheid, G4 + F7 + H10. Aluminium frame, solide, stabiel, ametabolic en anti corrosieve.

3. Return luchtfilter:Geweven materiaal, G4 klasse, filtering terugkeer air. -Aluminium frame, solide, stabiel, ametabolic en anti corrosieve.

4. Bypass systeem:Door de opening hoek, verschillende verse lucht volume kan gaan door theheat wisselaar en door-pass synchroon. Wanneer het volledig geopend, de lucht gaat zonder langs de warmtewisselaar.

5. compressoren:Gemaakt door Panasonic, nominale koelcapaciteit is 2410 W. -R410A koeling, milieuvriendelijk.

6. verdamper:Plaat fin warmtewisselaar, met gecoat hydrofiele vinnen.

7. Connection box:Printplaat, kern van intelligente controle systeem -Schakelaar, voeding naar de compressor, fans en door-pass Bedrading terminal, gemakkelijke toegang voor veld verbinding.

8. elektrische heater:1200 W power gecontroleerd door de intelligente set programma signaal.

9. lekbak:Gemaakt van gegalvaniseerd staal, verzamelen de afvoer water uit warmtewisselaar, verdamper en condensor. 10. afvoer pomp -Geïntegreerd met ball cock om de water niveau, het water is afvoer automatisch uit als het water is vol.

 

Functies van controller

(1) operatie data display (2) Luchtstroom aanpassing volgens omgevingstemperatuur (3) kamertemperatuur instellen (4) Modbus verbinding (5) Auto ontdooien (6) auto bypass (7) Running mode selectie: AUTO-KOELING-VERWARMING-VENTILATIE (8) automatische herstart (9) Filter monitor (10) Auto water afvoer

(11) Alarm:

EEN. hoge druk of lage druk alarm B. communicatie falen alarm C. frosting alarm D. korte verbinding of verkeerde verbinden van de sensoren E. sensoren fout of kortsluiting alarm F. over verwarming van elektrische heater G. fire alarmI. Filter alarm

(12) meerdere bescherming:

EEN. high-voltage bescherming B. low-voltage bescherming C. thermische overbelasting bescherming D. over ontslag temp. Bescherming van compressor E. Lage supply air temperatuur bescherming F. Afvoer pomp bescherming mislukking

Product Show

 

 

 

Systeem Diagram

 

 

 

Installatie

 

Toepassing

 

Gerelateerde Producten

Bedrijf Informatie

 

Certificeringen

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.