Heavy Duty Truck MBR9004 68323825 Remschijf Voor IVECO

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 30,00 - US$ 40,00 / Stuk | 50 Stuk/stukken Kleine Bestelling Is Accepteren Hier (Min. Order)
grootte:
OEM Standaard Maat
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Shandong, China
naam van het merk:
Winmann
garantie:
50000 km/1 Jaar
certificering:
TS16949
Oe nee.:
MBR9004
Car Model:
IVECO
materiaal:
Ijzer
Product Naam:
Heavy Duty Truck MBR9004 68323825 Remschijf Voor IVECO
Model Nummer:
MB699282
Kleur:
Aangepaste
Hoogte:
150mm
Diameter:
434mm
Centreren Diameter:
95mm
Aantal Gaten:
10/12
Effen Of Vented:
V
Remschijf Dikte:
45mm
Gewicht:
39.3 kg
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100000 Piece/Pieces per Month Big Order Can Be Produced Within 45 days
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Type1: Kartonnen Doos + Pallet
Type2: Plastic Zak + Kartonnen Doos + Pallet
Type3: Plastic Zak (Ontwerp) + Kartonnen Doos (Ontwerp) + Pallet
Andere Verzoek Voor schijfremmen prijzen, auto onderdelen MB699282 remschijven informeer ons op voorhand.
Port
QINGDAO any port in china

Heavy Duty Truck MBR9004 68323825 Remschijf Voor IVECO

 Product Beschrijving:

Het materiaal van Hot Koop Geavanceerde Auto Remschijf, 1K0615301S geldt met standaard G3000 (Amerika) = GG25 (Europese) = HT250 (China). voldoen aan alle OE specificaties voor gewicht, configuratie, en tolenrances leveren de beste perfomance in de markt.

Referentie Nummer

MBR9004

Toepassing

Europese Truck

Specificatie

 

Item Naam

Heavy Duty Truck MBR9004 68323825 Remschijf Voor IVECO

EEN

Diameter

434mm

B

Remschijf Dikte

45mm

C

Centreren Diameter

95mm

D

Hoogte

150mm

E

Steekcirkeldiameter

250mm

 

Aantal gaten

10/12

 

Locatie

FRONT

Product Foto 'S:

 

 

Verpakking & Verzending

Onze normale verpakking is neutraal pakket met pallet, en aangepaste pakket is ook welkom.

Bedrijf Informatie

Shanghai Winsun Auto Parts Co, Ltd is een spirited automotive remschijf & remtrommel leverancier die heeft geavanceerdeMarkt idee en diverse remschijf & remtrommel. Ons bedrijf biedt "one stop oplossing service" voor diverse rem Disc & remtrommel zoals de truck (Mercedes Bezs, Papa, Scania, iveco en Renault), trailer (BPW, Fuwa, Fruehauf, York, Saf etc.) techniek vrachtwagen en personenauto etc, deze onderdelen zijn gemaakt om exacte specfication en onder-go dezelfde strenge kwaliteitsborging tests, Het enige verschil dat we bieden u een veel lagere prijs. We snel reageren en blijven verbeteren, van onderzoek, bestelling, levering en after-sales service, klant is onze meest zorg, leveren wij onderdelen producten met hoge kwaliteit naar Europa, Amerika, zuid-amerika, Midden-oosten evenals Afrika.

FAQ

Q1. Wat is uw termen van verpakking?

A: Algemeen, we pakken onze goederen in neutrale witte dozen en bruin dozen. Als u hebben wettelijk geregistreerd patent,

Kunnen we de goederen verpakken in uw branded dozen na het krijgen van uw vergunning letters.

Q2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?

A: T/T 30% als storting, en 70% vóór levering. We tonen u de foto's van de producten en pakketten

Voordat u betaalt de balans.

Q3. Wat is uw leveringsvoorwaarden?

EEN: EXW, FOB, CFR, CIF,

Q4. Hoe over uw levertijd?

A: Algemeen, het zal 25 tot 45 dagen na ontvangst van uw voorschot. De specifieke levertijd afhankelijk van de items en de hoeveelheid van uw bestelling.

Q5. Kan u produceren volgens de monsters?

A: Ja, we kunnen produceren door uw monsters of technische tekeningen. We kunnen bouwen de mallen en armaturen.

Q6. Wat is uw sample beleid?

EEN: We kunnen het monster als we klaar onderdelen in voorraad, maar de klanten moeten betalen het monster kosten en de koerier kosten.

Q7. Doen u test alle uw goederen voor levering?

A: Ja, we hebben 100% test vóór levering

Aarzel niet Om Me Voor schijfremmen prijzen, auto onderdelen MB699282 remschijven!
 

Referentie Onderdelen:

BP100 BPW SB6000, SKHwheelsSB3745 met ABS 19.5 "0308834040, 0308834047, 0300224093,

BP101 BPW SB7000, SHwhleelsSB4345 met ABS 19.5 "0308835010, 0308835017

BP103 BPW SKH serie SB3745 (8 gaten) 0308834017, 0308834010

BP104 BPW SB6000, SKH SB3745 (10 gaten) 0308834020,0308834060, 0308834067,

BP105 BPW SKH serie SB3745 (8 gaten) 0308834030, 0308834037

BP106 DISC BPW SB7000, 22.5 "wheelsSH SB4345 exc ABS 0308835030, 0308835037,

BP107 BPW SKH serie SB3745 (10 gaten) 308834070

BP109 BPW SKH serie SB3745 (10 gaten) 0308834080, 0308834087, 0308834080, 0308834087

BP110 SKH serie (SB3745) 5/03-0308834130, 0308834137, 0308834130, 0308834137

BP111 SKH serie (SB3745) 5/03-0308834100, 0308834107, 0308834100, 0308834107

BP112 SH serie (SB4309) Stijve As 5/03-0308835050, 0308835057, 0308835050, 0308835057

DAF100 DAF 45 serie 6.2 t-7.49 t 91-01 AMPB889, MAK7429, PAK5513, RAK7404MAK7529, PAK3545,

DAF101 DAF 45 serie 10 t-11 t 91-01 AMPB887, MAK2487, PAK3546

DAF102 DAF 50 serie 93-02 AMPA014, AMPB860, NJK2785

DAF103 AUWARTER, BOVA, DAF FHD PSV 299095, 1238372, 299095, 299295

DAF104 DAF LF 45 exc 12 t 01-Front 1400163, 1408252

DAF105 DAF LF 45 exc 12 t 01-Achter 1400273, 1408254

DAF106 DAF LF 55 01-Front 1400069

DAF107 DAF LF 55 01-Achter 1400284

DAF108 DAF LF 45 12 t 01-Front 1403758, 1408253,1408671

DAF DAF 1451161

DAF110 BOVA PSV FHD, DAF PSV SB serie B221412, MBR5032, 82135830

DAF111A Juratek DAF Ontwerp CF seriescomplete98 1387439J

DAF OE standaard DAF 1387439

DEN100 AUWARTER (Neoplan), DENNIS Javelin MkII 653565

FIV100 FIAT Dagelijks 28.8-40.8 1904529, 1905429, 5938118, 93800492

FIV102 IVECO FIAT Dagelijks 45.10-59.12, IVECO PSV 1904531, 8584182, 1904531, 8584182, 93821918,955738

FIV103 IVECO FIAT Dagelijks 50.12, 59.12 92-99 1904693, 1904693, 1904696, 93814402

FIV104 IVECO FIAT Dagelijks 35.12-49.12 89-96 1904692

FIV106 IVECO FIAT Dagelijks 30.8-50C13, IVECO PSV 1908772, 42470842, 93821918

FIV106R IVECO FIAT Dagelijks 30.8-50C13, IVECO PSV 1908773, 1908793, 4247111, 42471111, 7180256

FIV107 IVECO PSV 480.21-680.21 86-1907764, 42063700

FIV108 IVECO PSV 315.8.17-160R81 1722411113020, 173252012802, 1904533, 1907920,42037120

FIV109 IVECO PSV 471-671 84-88 1904535, 42034658, 42064658

FIV111 IVECO PSV 370,12, 25-370.12.35 84-98 1904534, 8124117

FIV112 IVECO PSV Cityclass, Euroclass, Eurorider 93161407

FIV113 IVECO Daily 29 L9-50C13 Front 99-42470836, 500306590

FIV114 IVECO Daily 29 L9-50C13 Achter 99-2991646, 7182299

FIV115 IVECO Daily 29 L9-50C13 Achter 99-42471034, 7182300

FIV116 IVECO Daily 28.8-40.10 Voor 90-96 1904528, 8482290, 8582290, 85822901

FIV117 IVECO DAILY 65C11, C13, C15 2000-FRONT 42471214

FIV118 IVECO DAILY 65C11, C13, C15 2000-ACHTER 42471150

FIV IVECO 2995812, 2996328, 7185503, 7189476

FOI100 IVECO Eurocargo 60E10-75E18 Tector 91-1907528, 1907529, 7173036, 1907529, 1907725,1908577, 7173036

FOI100F IVECO Eurocargo 60E10-75E18 Tector 91-1907528, 1907725

FOI100R IVECO Eurocargo 60E10-75E18 Tector 91-1907529

FOI101 IVECO Eurocargo 80E15-180EL28 Tector 91-1907527, 1907530, 1907526, 1907527, 1907530,1907726,

1908578, 7172018, 7172078

FOI102 IVECO Eurocargo 110E15-260E28 Tector 91-7172882, 172882, 1907568, 4856911, 51907568,7172880, 7172881,

7172882, 7172930

FOI103 IVECO Eurocargo 150E15-320E27 Tector 91-172930, 1907569, 51907569, 7172928, 7172929,7172930

FOI104 IVECO Eurocargo, Eurostar, Eurotech 2991979, 1906191, 1907631, 1908614, 1908729,2991979, 4856912, 7173317

FOI105 IVECO FORD Zeta, Z bereik, IVECO PSV MBR5000, 1907765, 7171255

FOI106 IVECO Eurocargo 60.12-109.1 87-92 1904532, 7168368, 7168368, 7171274

FOI107 IVECO FORD Eurocargo, Eurostar, Eurotech 2992470, 1906438, 1906461, 2992470, 7079778,7179778, 7182305, II37654, 3410376540

FOI108 Eurocargo Tector 130E18, 24,28 Voor 2992271, 2992271, 7183804

FOI109 Eurocargo Tector 150E18, 24,28 Voor 2992291

FOI 111 IVECO Eurocargo, Eurotrakker, Stralis "1907527, 1907530, 1907526, 1907527, 1907530,1907726,

1908578, 7172018, 7172078"

FOI IVECO Eurocargo 2995702

FOI IVECO Eurocargo 2996009

FOI IVECO 2996027

FOI IVECO 2996033

FOI IVECO 2996043

FOI IVECO 2996121

FOI IVECO 2996122

FOI IVECO 2996131

FOI IVECO 7189265

FOI IVECO DAILY 42471214

FOI IVECO 2995894

FOI IVECO 2994084

FOI110 Eurocargo Tector 110EL, 120EL 1906466

KAS100 KASSBOHRER PSV Setra 77-179241111307, 1792411113070, 8284000147

KAS101 DAF PSV FHD serie, KASSBOHRER PSV Setra 179241111131, 1792411111310, 179241111131B, 8284000209

8285000235, KN351605

KAS102 KASSBOHRER PSV Setra 91-II33985, II37257, 204566, 2069432001, 501313313,6274210012, 8285390000

LEC100 LECINENA TRAILERS 22.5 inch wielen II38335F, 120015000021, 120015000188,3124004200

LEC101 LECINENA TRAILERS 22.5 inch wielen II37783F, 120015000005

LEY101 LEYLAND Roadrunner 6.10-8.15 86-96 AMPB889, MAK7429, PAK3545, PAK5513, RAK7404

LEY102 LEYLAND Roadrunner 10.12-10.15 86-96 AMPB887, MAK2487, PAK3546

MAN100 AUWARTER, MAN F2000 serie, MAN PSV MBR5034, 508030009, 81508030001, 81508030009,81508030014, 81508030015

MAN101 MAN L2000, M2000, MAN PSV MBR5010, 81508030010

MAN102 MAN L2000, M2000, MAN PSV MBR5012, MBR5013, 81508030024, 81508030026

MAN103 MAN M2000 96-II39290F, MBR5014, 81508030020, 81508030027,81508030057

MAN105 MAN L2000 94-, M2000 96-, MAN PSV 81508030022

MAN106 MAN F2000 94-, M2000 95-98 81508030023, 81508030038, 81508030040,81508030031 Midden-oosten Markt

MAN106PP MAN F2000 94-, M2000 95-98 81508030023, 81508030038, 81508030040,81508030031, Europa Markt

MAN107 MAN F90, F2000, M90 serie, MAN PSV MBR5035, MBR5036, 81508030021, 81508030041,

MAN MAN 81508030042

MAN108 MAN F90, M90 89-96 (met ABS ring) 81508030028, 81508030048

MAN109 MAN L2000 serie, LE serie achter 81508030028, 81508030048

MAN114 MAN TGL 03/05-R 81508030039,9704230212

MCW100 OPTARE Metrorider, Solo 88-02 MBR1831, X1857658, X2057948

MER100 MERCEDES T2 serie 508D-711D 86-MBR1588, 6694210112, 6694210612

MER101 AUWARTER, MERCEDES T2, OPTARE MBR1589, 6703560312, 6704210112, 6704210312,6704210012

MER102 MERCEDES T1 serie 207D-510D 77-95 MBR5043, 6014200072, 6014200272, 6014210412,6014215012, 6014215112,

II34600, II37638, II376380061, MBR5016,

MER109 DISCO 'S, MERCEDES Actros, Atego, SMB 9424210912, 9424211012, 9424211112,9424211212, 9424212112, II37415

MER110 MERCEDES Vario 0409-812D 96-MBR5037, 6684210112

MER111 MERCEDES Vario 612D-812D 96-MBR5038, 6684230012

MER112 ALEXANDER PSV, MERCEDES Vario II38628F, 6684210212

MER113 ALEXANDER PSV, MERCEDES Vario MBR5040, 6684230112

MER115 MERCEDES Sprinter 408CDi-416CDi 2D0615601B, 9044230212, 9044230312,9044230412,

MER116 MERCEDES Atego 712-1023 98-9704210012, 9704210112, 9704210612

MER117A MERCEDES Atego 712-823 98-9704230412

MER118 AUWARTER, MAN PSV, MERCEDES Atego 9754210012, 9754210112, 9754210212, 9754219112

MER119 AUWARTER, MAN PSV, MERCEDES Atego 9754230012, 9754230312, 9754230612, 9754290612

MER120 MERCEDES Vito, MERCEDES PSV Traveliner MBR5041, 6384210112, 6394210012, 6394210112

MER121 MERCEDES Vito 108D, 110D, 113 96-MBR5042, 6384230112, 6394230112

MER122 AUWARTER Eurostar, Transliner, MERC PSV MBR5015, 3564210312, 3564211012, 3564211212

MER123 MERCEDES Vario 810D, 814TD 96-6684230512

MER124 MERCEDES Vario 612D, 614D 96-MBR5039, 6684230212, 6684230412

MER126 MERCEDES Atego 917-1023 98-9704230012, 9704230512, 9704230712, 9704232112

MER127 MERCEDES Sprinter 208CDi-416CDi 96-MBR2756, 2D0615301B, 9024206020, 9024210712,9024210312, 9014210612,

9024210912, 9024210912/04, 2D0615301A, 9024210612,9024210412, 9014210312,

MER128 MERCEDES Sprinter 208CDi-416CDi 96-MBR5019, 9024230112, 9024230412, 2D0615601A, 9024230112, 9024230312

MER129 MERCEDES PSV 814DA 88-MBR5018, 2D0615601C, 9014230812, 2D0615601, 9014230412, 9014230612

MER130 MERCEDES T2 serie 508D-609D 86-MBR5050, 6694210512, 6694210712

MER133 MERCEDES Atego 712-823 98-achter 6014200172, 6014200372, 6014210312, 6014210512

MER135 MERCEDES 9704230212,81508030039

MER143 MERCEDES AXOR/ACTROS 6754210012

MER144 MP2/MP3/ATEGO/INTOURO 9434210312

MER MERCEDES 914 6884230012

MER MERCEDES 914 6884210212

MER MERCEDES Sprinter 9.03421E + 19

MER MERCEDES 9064210012, 2E0615301

MER MERCEDES Sprinter 2E0615601, 9064230112

NEO100 (SCA101) AUWATER (Neoplan), KASSBOHRER PSV 501316953, 05013169531B05, 82135830, 234110,4200172, 501316953, 82135830,

II310251, II37191, 4200172, 501314498, 501315228, 82850005890,1415147

B221412, N11015508, R37191

NEO101 AUWATER (Neoplan), BOVA, VAN HOOL 80162100, 351032, 52E908472, 80162100, E908472, KB351032

NEO102 AUWATER (Neoplan), DAF FHD, FHX, DAF PSV II37653, 82133310, 221412, 82133310, B234110, II371910061

REN100 DENNIS Rapier, RENAULT Midliner MBR2693, 5000297808, 5000450158, 5000545242,955462

REN101 RENAULT Magnum, Grote, Manager, R serie MBR2694, 5000792539, 5010216548

REN106 RENAULT Midliner S160.09-S210.10 95-MBR5054, 5010216932, 5010260102, 5010261002

REN107 RENAULT Messenger B70-B120 82-93 5000396612

REN108 RENAULT Messenger B70-B120 93-5010216433

REN110 RENAULT Midlum (OE. 5010 260 218) 5010260218

REN111 RENAULT Midlum (OE. 5010 422 262) 5010422262

REN112 RENAULT Midlum (OE. 5010 422 263) 5010422263

REN113 RENAULT Midlum (OE. 5010 525 014) 5010525014

REN114 RENAULT Midlum (OE. 5010 525 362) 5010525362

REN115 RENAULT Midlum (OE. 5010 525 364) 5010525364

REN116/REN103 RENAULT Magnum E Tech 00-front 5010216437

REN116 RENAULT 5010422363, 5010422593

REN117 RENAULT Magnum E Tech 00-achter 5010422364

REN118 RENAULT Midliner S210.07-S150.10 95-MBR5053, 5010216931, 5010260101

REN120 RENAULT MASTER voor 4500098, 7700302128, 9160398

REN121 RENAULT MASTER Achter 7700314107, 9111045

REN122 RENAULT MIDLUM 13162028, 5010525308

REN123 RENAULT MASCOTT 3.5, 5 TON 5010260604

REN124 RENAULT MASCOTT 5.5, 6, 6.5 TON 5010260603

REN125 RENAULT MASCOTT Achter 5010260609, 21050006

REN126 RENAULT MASTER, VAUXHALL MOVANO, NISSAN 4403038, 7700314064, 9111038

REN RENAULT 5001871213

REN RENAULT 5010422595

ROR101 MERITOR (ROR) DX195 (8 gaten) 21224263, 3218H1308

ROR102 DISC: MERITOR MET ABS 68323825, 6832382504, MBR9004

ROR103 DISC: MERITOR MET ABS 21227349

ROR103 MERITOR GEEN ABS 21225115

ROR108 MERITOR D-ELSA2 68323552

ROR113 MERITOR (ROR) DX195 (8 gaten)-met ABS ring 08325373/1, 68325372, MBR9014

SAF100 SAF SK RS, SK RZ 9019, 11019 (8 gaten) MBR5045, 4079000400

SAF101 SAF SK RB 9022 (PAN22) MBR5046, 4079000500, 4079000501, 4079000502,9424211312

SAF102 SAF SK RS, SK RZ 9019, 11019 (10 gaten) 4079000300

SAF103 SAF SK RB 9019 PAN19 (12 gaten) 4079000700, 4079000701

SAF104 SAF SK RB 9019 INTRADISC 4079001001

SAF105 SAF SK RB 9022 INTRADISC 4079001300, 407901301

SAF SAF 4.0790001700, 40790001701

SCA100 BERKHOFF, SCANIA 4 Serie, VAN HOOL K000510, K000810, MBR5025, 1386686, 1402272

SCA101 (NEO100) SCANIA 4 serie bus, OMNIDECKER 1415147,082135830, 6137127049

SMB100 SMB assen, SB7000 (met ABS ring) M069018, M2003501, M2003501

SMB101 SMB K5 assen (8 gaten) 103836, 449418, CD103836, M078157

SMB102 SMB assen, SB7000 (met ABS ring) ZWARE VERSIE VAN SMB100 M200135, (103696, 449445, CF103696, M069018), M2003501

VOL101 VOLVO FL, FLC serie (8 gaten) II39028F, MBR5021, 6774686, 6774687, 67746867

VOL105 VOLVO PSV B7, B10L, B12L 95-3112965

VOL108 VOLVO FH12 434mm effen disc 3092710,8551042, 5001864498

VOL108 VOLVO FH12 434mm vented disc 85103803,20515093, 85110496

VOL113 VOLVO 410mm vented disc 85103804,85110495, 5001667798,

5001867798

VOL VOLVO 410mm effen disc 85103806

VOL VOLVO 375mm vented disc 85103809

VOL VOLVO 375mm effen disc 85103805

VOL VOLVO B7-B9 20995144

SCHMITZ SCHMITZ CARGOBULL 017870

YUTONG/ROR YUTONG/MERITOR 231236477002

Aarzel niet Om Me Voor Hete Koop IVECO Vrachtwagen Remschijf, 7187712!

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.