Fiber lijn om koper lijn verbinding gigabit 5 port dual fiber mode converter

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 10,00 - US$ 50,00 / Stuk | 1 Stuk/stukken (Min. Order)
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Guangdong, China (Mainland)
naam van het merk:
BLIY
modelnummer:
Blue-1G4FE-S
poort nummer:
5
Product naam:
5 port dual fiber mode converter
Type:
sc dual fiber poorten
Rate:
10/100 M Automatische onderhandeling
Fiber poort:
1 1000 M sc poort (SFP/ST/FC optioneel)
UTP poort:
4 10/100 M rj45-poort
Transmit afstand:
550 m ~ 100 km
garantie:
1 Jaar
voeding:
DC5V
certificering:
CCC CE RoHS FCC
dimensie:
152*83.5*30mm
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
100000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
verpakking voor fiber lijn om koper lijn verbinding gigabit 5 port dual fiber mode converter:
1) 1 5 port dual fiber mode converter
2) 1 power adapter
3) 1 handleiding
Carton met beschermende EPE foam padding.
doos maat is 27*20*6 cm per stuk; gewicht is 0.8 kg.
vanwege verschillende hoeveelheid en extra verpakking voor een veiliger verzending, de carton en gewicht zijn eigenlijk verhoogd zekere mate.
Port
Shenzhen
Levertijd: :
3-5 days for small quantity; 15-20 days for large quantity

 

 

fiber lijn om koper lijn verbinding gigabit 5 port dual fiber mode converter

 

 

Beschrijving:

 

de BLY-1G4FE is een Ethernet Fiber Switch die is ontworpen voor Internet monitoring. het heeft vier 10/100 Mbps Ethernet poorten en een 1.25 Gbps fiber poort. het kan verlengen de transmissie afstand van 100 m tot 120 km via koperen kabels. er zijn ook vele andere voordelen zoals isolatie bescherming, goede data security, werken stabiliteit en eenvoudig onderhoud.

normen

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

certificeringen

CCC, CE, FCC, RoHS

Ethernet-poort

ØConnector: RJ45

ØData Rate: 10/100 M

Øafstand: 100 m

ØUTP Type: UTP-5E of hoger niveau

Fiber Poort

ØConnector:SC/FC/ST SFP slot

ØData Rate:1.25 Gbps

Øoptische golflengte: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Øafstand: 550 m~100 km

prestaties

Øverwerking Type: Store en Forward

ØMAC Tafel Size: 8 K

ØBuffer Ruimte: 1 Mbit

Øterug bandbreedte: 2.8G

ØVertraging:<150μs

Power

ØPower type: externe voeding

ØIngangsspanning: AC100V~240 V 50/60Hz

ØConnector: DC Socket

ØWerkspanning: 5 V

ØStroomverbruik: 1.4 W~3 W

omgeving

ØOpslag:-40~70& #8451;

ØBedrijfstemperatuur:-10~55& #8451;

Ørelatieve Vochtigheid: 5-90% (geen condensatie)

garantie

1 jaar

fysieke Kenmerken

Ødimensie:152 × 83.5 × 30mm

Øgewicht: 0.30 kg

Økleur: metalen, blauw

 

Product Kenmerken:

 

ondersteuning de schakelaar tussen 10/100Base-TX en 1000Base-SX/LX
1*1.25 Gbps full-duplex fiber poort en 4*100 M ethernet-poorten met auto onderhandeling functie
ondersteuning 100 M snelheid tarief, MDI/MDIX en half/full-duplex met auto-negotiation functie
elke poort heeft de complete Led-indicatielampje
ondersteuning single mode single fiber, single mode dual fiber, multi-mode dual fiber en SFP slot
ondersteuning IEEE802.1d Spanning Tree
ondersteuning hoge prestaties QoS functie op elke poort
ondersteuning 5-16 V voltage input
ondersteuning 8 K bytes Jumbo Packet
ondersteuning IEEE802.3x Flow control en tegendruk controle
ondersteuning desktop en wandmontage installatie
vereisen geen configuratie en zal direct bedienen zodra je power het up
aannemen Marvell industriële chips, laag stroomverbruik, stabiele en betrouwbare
laag stroomverbruik Marvell chip met koellichaam ingebouwde zorgen longtime efficiënte werking

 

 

 

 

Product Show:

 

 

 bedrijf show:

 

FAQ

Q1. kan ik wat monsters om de kwaliteit?
We welkom monster bestellingen te testen kwaliteit voor nieuwe klanten. Contact me te praten over details gelieve

Q2.What 's de Betaling?
een: T/T beter zou met quick transfer en paar bank vergoedingen. LC zou ook accepteren, maar de procedure is een beetje ingewikkeld en de vergoeding is hoge. u kunt ook gebruik Western Union en Paypal. vertel ons wat je liever en we kunnen regelen dienovereenkomstig.

Q3.Are u een fabriek of handelsonderneming?
een: Wij zijn een professionele fabrikant sinds 2012.

Q4.How doen u controle kwaliteit
een: Kwaliteit is een prioriteit. elk product moet worden getest voor verzending. BLIY mensen altijd hechten groot belang kwaliteit uit de zeer begaining tot het einde

Q5.What over uw aftersales service?

een: 1 jaar garantie en professionele ingenieur lossen uw kwestie. als klant vinden kwaliteit probleem binnen 15 dagen na de goederen, let ons, wij besteden zeer aandacht deze kwestie, wij kontroleer de probleem is veroorzaakt door producten of mens gemaakt. dan geven wij een oplossing om feedback de klant op tijd.

 

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.