Gemakkelijk statief flipchart hoogte verstelbare tafelblad magnetische schildersezel & whiteboard met stand en wielen

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 30,00 - US$ 50,00 / Stuk | 200 Stuk/stukken (Min. Order)
Levertijd::
Hoeveelheid(stukken) 1 - 500 501 - 1000 1001 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 30 35 45 Onderhandelbaar
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
plaats van herkomst:
Jiangsu, China (Mainland)
naam van het merk:
ZHONGJIA
modelnummer:
YDB-006
Kleur:
Natuur
Materiaal:
Metalen
Product Naam:
Flip Grafiek Schildersezel educatief klasse whiteboard met standaard
Gebruik:
Promotie
Trefwoord:
Flip Grafiek Schildersezel
Type:
Whiteboard
Certificaat:
ISO9001
Functie:
Kantoor Papier Binding
Size:
Standaard Maat
Verpakking:
Carton
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
20000 Piece/Pieces per Month
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
Karton, schuim beschermd
Port
SHANGHAI
Levertijd: :
Hoeveelheid(stukken) 1 - 500 501 - 1000 1001 - 2000 >2000
Geschatte tijd (in dagen) 30 35 45 Te overleggen

 

Flip Grafiek Schildersezel magic whiteboard met standaard

Gemakkelijk statief flipchart hoogte verstelbare tafelblad magnetische schildersezel & whiteboard met stand en wielen

 

 
Product Beschrijving

& Rarr; Oppervlak: Magnetische whiteboard/groen bord, melamine board, emaille staal voor keuze.

& Rarr; Terug: MDF

& Rarr; enkelzijdige schrijven oppervlak.

& Rarr; Papier klem op de top

& Rarr; De hoogte kan instelbaar zijn door telecopic statief.

& Rarr; Power gecoat staal, kleur kan verandering zijn door klanten verzoek.

& Rarr; Maatregelen: 90*60 cm., 70*100 cm

& Rarr; verpakking: Individuele kartonnen

 

 

 
Bedrijf Informatie

 

Het concurrentievoordeel van product lijn:

Onze producten voornamelijk verkocht aan Europa. OEM en ODM zijn welkom.

Productie Capaciteit:

Product Lijn NaamProductielijn CapaciteitWerkelijke Eenheden (Vorige Jaar)
Board, School MeubilairWhite Board 10,000 Stuks/Maand, Flipchart Schildersezel 3,000 Stuks/Maand, bulletin Board 5,000 Stuks/Maand, Reclame Apparatuur 3,000 Stuks/Maand, school Bureau en Stoelen 2,000 Sets/MaandWhite Board 80,000 Stuks, Flipchart Schildersezel 20,000 Stuks, Bulletin Board 30,000 Stukken, Reclame Apparatuur 20,000 Stuks, school Bureau en Stoelen 10,000 Sets

Export Markt Distributie:

MarktInkomsten (Vorige Jaar)Totale Inkomsten (%)
Noord-amerikaUSD 500,00016.34
Zuid-amerikaUSD 30,0000.98
AfrikaUSD 150,0004.9
Mid OostUSD 200,0006.54
Oost AziëUSD 60,0001.96
Westerse EuropaUSD 1,000,00032.68
Noord-europaUSD 20,0000.65
Zuid-europaUSD 100,0003.27
Binnenlandse MarktUSD 1,000,00032.68

Productie Machines:

Machine NaamMerk & Model Geen.HoeveelheidAantal Jaar (s) GebruiktStaat
ZaagmachineMJ6128Z15.0Aanvaardbaar
Lijmen MachineJS-0225.0Aanvaardbaar
PersmachineCC-01513.0Aanvaardbaar
Buigen Machine 1Zhouyu113.0Aanvaardbaar
Scheren MachineQ11113.0Aanvaardbaar
SpuitmachineGeen Informatie15.0Aanvaardbaar
SnijmachineGeen Informatie113.0Aanvaardbaar
Buigen Machine 2Geen Informatie113.0Aanvaardbaar
BoormachineGeen Informatie213.0Aanvaardbaar

Testen Machines:

Machine NaamMerk & Model Geen.HoeveelheidAantal Jaar (s) GebruiktStaat
Dikte TesterDT-15612.0Aanvaardbaar

Productie Flow:

  •  
    Zagen
  •  
    Lijmen
  •  
    Montage
  •  
    Verpakking 1
  •  
    Scheren
  •  
    Lassen
  •  
    Beitsen
  •  
    Spuiten
  •  
    Voegwerk
 
 
Real Case voor Lagere MOQ:
Producten NaamMOQ (in de laatste 12 maanden)
White Board1,000 Stuks
Flipchart Schildersezel300 Stuks
Bulletin Board500 Stuks
Reclame Apparatuur200 Stuks
School Bureau en Stoelen200 Sets

Real Case voor Grote Contract:

Producten NaamOrde (in de laatste 12 maanden)
VertrouwelijkeVertrouwelijke

Korte Levertijd:

Producten NaamOrde (in de laatste 12 maanden)Kortste Doorlooptijd
White Board1,000 Stuks30 dagen
Flipchart Schildersezel300 Stuks30 dagen
Bulletin Board500 Stuks30 dagen
Reclame Apparatuur200 Stuks30 dagen
School Bureau en Stoelen200 Sets30 dagen

Testrapport:

Rapport FotoRapport NaamRapport DoorProduct Naam & Model Geen.Rapport Datum
TestrapportJiangyin Product Quality supervision Testen InstituutMetalen Schrijfbord & 4000*12002013/10/21

 

 

 
Verpakking & Verzending

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.