Chinese Sightseeing Auto & Bus Mini Solar Elektrische Auto Veiling Carros Electrico China Goedkope Elektrische Auto 'S Te Koop

Henan Camp Industrial Co., Ltd.Fabrikant voor maatwerk11 yrsCN

RBT

stuur
Links

plaats van herkomst
China

type
SUV

versnellingsbak
Automatische

rijden
AWD

Dimension(mm)
3468*1568*1570

Driving mileage(km)
130-150km

Seating capacity
4 seats

Climbing Ability
28%

Tires
135/70R13

Motor
72V/4KW electric vintage cars

Battery type
72v/100AH lead acid battery

Curb mass
790kg

Max.Speed
40-60km/h

Luggage capacity
550L

Verpakkingsdetails
standard package of solar 4wheel cheap adult mini electric small car high speed

Port
Qingdao

Leveringsvermogen

Leveringsvermogen
500 Set/sets per Month Zonne-energie elektrische auto

Hoeveelheid (sets)1 - 10 > 10
Geschatte tijd (in dagen)15Overeen te komen

Ken uw leverancier

Fabrikant voor maatwerk11 Bevindt zich in CN
Services
Kwaliteitscontrole

Bestel met een gerust hart

Geverifieerd als maatwerkfabrikant

1 - 3 sets
US$ 5.500,00
4 - 19 sets
US$ 5.400,00
>= 20 sets
US$ 5.300,00

Hoeveelheid

Totaal aantal item(s) (0 variaties 0 items)
$0.00
Totale verzendkosten
$0.00
Subtotaal
$0.00

Driedaagse coupon-weggeefactie: tot US $ 80 kortingClaim nu

Aankoopdetails
Bescherming met