Aanmelden
Aanmelden
3 as auto lage prijs car carrier trailer veiling zuid-afrika
Qingdao Eleph Industry & Trade Co., Ltd.
6 yrs
Beweeg eroverheen om in te zomen
type
Semi-Trailer
max laadvermogen
50ton, 3-15 Auto 'S door behoeften
ELEPH
plaats van herkomst
Shandong, China
gebruik
Trucktrailer
materiaal
Staal
grootte
Door klant behoeften
USAG
Auto Transport/Logistieke Bedrijf Transport
Type
Auto Trailer
Staat
Nieuwe Gemaakt/Aanpassen door behoeften
As Stijl
Amerikaanse/Duitsland 13-20Tons
Schorsing
Draaistel/Air/Monteur Optioneel
Aftersales
1 jaar
Kleur
Door klant behoeften
OE GEEN.
341390481743
Certificering
ISO CCC BV SGS CE DOT
Verpakkingsdetails
BY BULK RORO SHIP
Verkoopeenheden:
Enkel product
Afmetingen enkel pakket:
15700X2500X3000 cm
Brutogewicht:
11000.000 kg
Hoeveelheid (sets)
1 - 1
> 1
15
Maatwerk
Aangepast logo
Min. Bestelling: 1
Aangepaste verpakking
Min. Bestelling: 1
Afbeeldingen bewerken
Min. Bestelling: 1
Voor meer maatwerkdetails
stuur een bericht naar de leverancier
Ken uw leverancier
6
Bevindt zich in CN
Meer producten weergeven
Profiel weergeven
Minimale bestelhoeveelheid: 1 set
US$ 18.000,00
Start bestelling
Aan winkelwagen toevoegen
Snelle restituties voor bestellingen onder de US $ 1.000
Claim nu
Aankoopdetails
Bescherming met
Gerelateerde zoekopdrachten
trailer
gebruikte trailers
semi trailer
hond trailer
paardentrailer
truck trailer
box trailer
cargo trailer
dump trailer
mafi trailer
Verdachte activiteit rapporteren
Thuis
Voertuigen en transport
Trailers
Aanhangwagens voor vrachtwagens