150bar 200bar 300bar Industriële staal zuurstof cilinder prijs gas cilinder met ISO TPED CE goedkeuring

FOB Referentie prijs:Krijg recentste prijs
US$ 20,00 - US$ 50,00 / Stuk | 200 Stuk/stukken (Min. Order)
grootte:
14x14x95 cm
Maatwerk:
Aangepast logo (Min. Order: 200 stukken)
Aangepaste verpakking (Min. Order: 200 stukken)

Meer

Afbeeldingen bewerken (Min. Order: 200 stukken) Minder
Voorbeelden - US$ 100,00 /Stuk, 1 Stuk (Min. Order): Voorbeelden kopen
laden...
rapport Verdachte Activiteit
Overzicht:
Snelle gegevens
druk:
Hoog
plaats van herkomst:
Shanghai, China
modelnummer:
ISO9809/EN1964-1/TPED/CE
materiaal:
Staal
naam van het merk:
BEYIWOD
gebruik:
Zuurstof
Naam:
Industriële stalen zuurstof cilinder
Certificering:
TPED/CE/DOT/TC/ISO
Buitenste Dia.:
102mm ~ 267mm
Volume:
1.8L ~ 80L van industriële staal zuurstof cilinder
Werkdruk:
150bar, 166bar, 200bar, 300bar
Test Druk:
250bar, 300bar, 450bar
Lengte zonder ventiel:
315mm ~ 1735mm van industriële staal zuurstof cilinder
Gewicht zonder ventiel:
3.57kgs ~ 91kgs
Materiaal:
37Mn/34CrMo4
Draad:
17E, 25E/W19.8, W28.8
Leveringsvermogen
Leveringsvermogen:
20000 Unit/Units per Month of industrial steel oxygen cylinder
Verpakking en verzending
Verpakkingsdetails
1. bulk laden;
2. verpakt in plastic geweven netto
3. verpakt in houten pallets;
4. zoals vereist.
Port
ShangHai/NingBo/As requested
Videobeschrijving
Product Beschrijving

 1. materiaal: 37Mn, W19.8, W28.8, 25E

2. Brand Naam: BEYIWOD; BENE; OEM

3. standaard: ISO9809-3/EN1964-1/EN-ISO9809-3/CE/TPED

Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

Hoge Druk SeamleSsStaal Cilinders

Standaard: ISO9809-3

Seriële Geen.TypeNominale werkdruk (bar)

Water test druk (bar)

Volume (L)Nominale Buitenste Dia. (mm)Lengte (mm)Gewicht (kg)
1BENE108-2-1515025021083154
2BENE108-3-1515025031084805.7
3BENE140-4-1515025041403656.6
4BENE108-5-1515025051087007.5
5BENE140-5-1515025051404407.7
6BENE140-6.3-151502506.31405409.4
7BENE140-7-15150250714060010.8
8BENE140-8-15150250814068511.0
9BENE140-9-15150250914074511.5
10BENE140-10-151502501014082513.4
11BENE159-8-15150250815954511
12BENE159-10-151502501015967513
13BENE159-13.4-1515025013.415989021
14BENE180-20-151502502018098525
15BENE219-20-151502502021973027
16BENE219-40-1515025040219131048
17BENE232-50-1515025050232148060
18BENE267-68-1515025068267150074
19BENE279-80-1515025080279173591

 Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

 

Hoge Druk NaadlozeStaal Cilinders

Europese Standaard: EN1964/EN-ISO9809-1

 

Specificatie

Diameter

(In/mm)

Lengte (mm)

Volume

(L)

Gewicht

(Kg)

Werkdruk

(Psi/Bar)

Test Druk

(Psi/Bar)

Draad

Legering Stalen Cilinder

1053201.83.57200/216300/310W19.8, W28.8, 25E
3452.03.75
4252.74.30
4703.04.60
4803.14.68

Legering Stalen Cilinder

1384705.06.7200/216300/310W28.8, 25E
5005.47.8
5456.08.4
5956.78.9
6607.59.7
6958.010.1
7809.111.0
8009.411.3
84510.011.8
89210.712.5
85010.017.0

Legering Stalen Cilinder

1594206.010.3200300W28.8, 25E
4757.011.5
5358.012.7
65010.015.1
93718.025.4
102920.027.7

Legering Stalen Cilinder

20057013.421.1200315W28.8, 25E
6451522.4
8152027.4

Legering Stalen Cilinder

23212504055200300W28.8

Legering Stalen Cilinder

23215305065200300W28.8

Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

 

Voor meer gedetailleerde informatie, klik

Product Show

StaalZuurstof cilinder tonen

 

Gebruikt industriële staal zuurstof cylind

Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

 

Het handvat en stempel van de stalen zuurstof cilinder

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder klep

 

 Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

Bedrijf Informatie

Productieproces Van Stalen Cilinder

Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

Workshop foto's

Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

Klant Bezoek

Gebruikt industriële staal zuurstof cilinder

Verpakking & Verzending

Verpakking: 1. Naakt verpakt;

2. verpakt in nylon mesh of plastic vlecht;

3. verpakt in houten of ijzeren pallets;

4. zoals vereist.

 

 

 Gebruikt industriële staal zuurstof cilinders

Onze Diensten

 

ONZE HOGE KWALITEIT PRODUCTEN, GOEDE PRIJS EN de BESTE SERVICE MAKEN U WIN DE MARKT!
 
1. OEM Geaccepteerd
A: We kunnen carve eenvoudigeLOGOVoor u op cilinder schouder door gratis.
B: We kunnen schrijvenVerzending markOp buitenste verpakking doos volgens uw vereiste.
C: We kan spuitenEenvoudige Engels letters, Bijvoorbeeld "ZUURSTOF", "O2 Medische", enWater proof PVC label of sticker, kleurrijke doos, barcode. .. Etc.. Volgens uw ontwerp.
 
2. professionele service
EEN: 24 uur on-line en onze werktijd is 9:00 ~ 23:00 elke dag.
B: Quick antwoorden uw e-mail en uw vragen beantwoorden.
C:Soort communicatie, Voorzichtig houding, Goede geduld, Professionele product kennis
 
3. goede after-sales service
EEN: Als er een probleem is met het gebruik van onze product binnen twee jaar, we kunnen het voor u vervangen een nieuwe product.
B: We kunnen boek de cabine voor de klant.
C: We geven ook een aantal goede advies aan klanten over er markt.
D: vragen over het product, zullen We contact de technische afdeling in tijd te gaan met het probleem.

4. We kunnen doenCO, VORM R, VORM E, CI. .. Om u te helpen besparen belasting.
FAQ

Q: Zijn u de fabrikant of handelsonderneming?
EEN: We zijn fabrikant.

Q: Wat Is uw MOQ van industriële staal zuurstof cilinder?
A: Normaal Gesproken, onze MOQ is 200 stks voor elk model. Omdat een batch order moet selecteren 2 stks te doen Mechanische Eigenschappen Testen & Burst test van 200 stks in een batch bestelling.

Q: Wat Is uw levertijd van industriële staal zuurstof cilinder?
EEN: Over 30 dagen nadat we ontvangen voorschot

Q: Wat uw prijs van industriële staal zuurstof cilinder?
EEN: Onze uiteindelijke prijs zal worden aangeboden op uw eerste aankoop hoeveelheid. Natuurlijk, voor de eerste deal, kunnen wij u een aantal kortingen.

Q: Kunt u een monster?
A: Ja, we kunnen. Eerst, we moeten bevestigen de specificatie van het monster en de prijs en de aankoop hoeveelheid van uw batch order.
Normaal, zullen we USD100 voor monster vergoeding maar wanneer u plaats de partij om ons, zullen we u deze USD100.
Voor sample order, de betaling is 100% door t/t vooraf

 
Certificeringen

 

Contact Me

 

Kleine draagbare stalen zuurstof cilinder

  

 

 

u Mag
Niet precies wat u zoekt? Eén aanvraag, meerdere offertes Nu offertes ontvangen >>
u Mag
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.