Sorteren op
Min. bestelling: OK
Tonen als:
Valutavoorkeur
?

G657A G.652D 1 2 4 Core FTTH Drop Kabel Outdoor Glasvezel

US $ 20.0-25.0 / Kilometer
1 Kilometer/kilometers
plaats van herkomst: CN;SIC
aantal geleiders: 1
modelnummer: G657A
naam van het merk: YT
type: Coaxiale
Sleutelwoorden: G657A
Tags: G657A  |  outdoor glasvezel  |  FTTH

Geverifieerde leverancier - Sichuan Yuantong Communication Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
65 hours Gemiddelde responsie
37.5% responsiesnelheid

Doorgegeven UL Certificering, OFNP Kabel MPO LC 12 core Glasvezel Patchkabel

1 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;GUA
naam van het merk: DYS
modelnummer: MPO
aantal geleiders: ≥ 10
Outdoor Jas materiaal:: LSZH, OFNP, OFNR
Fiber Count:: 8/12/24/36/48/72/96/144

Geverifieerde leverancier - Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie

U/UTP CAT5e netwerk lan kabel

US $ 0.1-1 / Meter
100 Meter/meter
plaats van herkomst: CN;ZHE
aantal geleiders: 8
naam van het merk: LE
modelnummer: Cat5e
Type: Cat 5e
Product Naam: U/UTP CAT5e netwerk lan kabel

Geverifieerde leverancier - Ningbo Latitude Communication Equipment Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
95.8% responsiesnelheid

Single Mode Diëlektrische Zelfdragende Figuur 8 Overhead Antenne Glasvezelkabel GYFTC8Y

US $ 0.2-10 / Meter
3000 Meter/meter
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: ≥ 10
modelnummer: GYFTC8Y
naam van het merk: SURELINK
type: Coaxiale
Fiber Type: G652, G652D, G657, 62.5/125, 50/125, OM3

Geverifieerde leverancier - Zhuhai Surelink Communication Cable Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
>72 hours Gemiddelde responsie
48.3% responsiesnelheid

Doorgegeven UL Certificering, OFNP Kabel MPO LC 12 core Glasvezel Patchkabel

US $ 15-30 / Stuk
1 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: ≥ 10
modelnummer: MPO
naam van het merk: DYS
Outdoor Jas materiaal:: LSZH, OFNP, OFNR
Fiber Count:: 8/12/24/36/48/72/96/144

Geverifieerde leverancier - Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
76.7% responsiesnelheid

SIPU fabriek prijs CCA + CCS waterdichte cat5 ethernet groothandel beste prijs utp cat5e outdoor kabel

US $ 17.8-18.8 / Doos
50 Doos/dozen
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: 8
modelnummer: SP-W5OU003
naam van het merk: SIPU
type: Cat 5e
naam:: cat5e outdoor kabel

Geverifieerde leverancier - Guangzhou SIPU Communication Equipment Company Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
91.9% responsiesnelheid

Goede Kwaliteit En Prijs Kat 6 5E Netwerkkabel Utp/Ftp/Sftp

US $ 10-40
1 /roll rollen
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: 8
modelnummer: FTP
naam van het merk: OWIRE
Kleur: Aangepaste
Jas: LSZH PVC

Geverifieerde leverancier - Shenzhen Owire Communication Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
96.7% responsiesnelheid

Kabel coax rg58 rg59 coaxkabel prijs, rg6 coaxiale kabel

US $ 0.1-1 / Meter
1000 Meter/meter
plaats van herkomst: CN;ZHE
aantal geleiders: 1
naam van het merk: HOLDEN of OEM
modelnummer: COAXIALE KABEL
Toepassing: Multimedia
Kleur: Zwart/Grijs/Wit en andere kleuren

Geverifieerde leverancier - Ningbo Holden Cable Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
88.5% responsiesnelheid

50ohm RG142 QN haakse man naar N RF jumper kabel voor test apparatuur

US $ 0.5-1.8 / Stuk
5 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;JIA
naam van het merk: RY 50ohm RG142 RF jumperkabel
type: Coaxiale
aantal geleiders: 1
modelnummer: RY-04307 50ohm RG142 RF jumperkabel
impedantie: 50ohm

Geverifieerde leverancier - Zhangjiagang RY Electronic Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
100.0% responsiesnelheid

Koper Concentraat Al Folie Koper Rg6 Coaxkabel

US $ 0.18-0.3 / Stuk
10000 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;JIA
naam van het merk: TP
type: Coaxiale
aantal geleiders: 1
modelnummer: Coaxkabel
coaxkabel Dirigent: CCA

Geverifieerde leverancier - Changzhou Lianwang Electronics Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
94.0% responsiesnelheid

Outdoor 12 core single-mode fiber optische kabel ads

US $ 200-900 / Kilometer
1 Kilometer/kilometers
plaats van herkomst: CN;GUA
naam van het merk: wirenet
type: Coaxiale
aantal geleiders: ≥ 10
modelnummer: ads
toepassing: antenne voor voedingskabel transmissielijn

Geverifieerde leverancier - Shenzhen Wirenet Telecom Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
91.2% responsiesnelheid

Hoge kwaliteit en lage prijs cat5e lan kabel cat5 netwerk kabel

US $ 0.2-0.22 / Stuk
100 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;JIA
aantal geleiders: 8
naam van het merk: Trump-K
modelnummer: LW-cat5e-002
Type: Cat 5e
Materiaal: PVC

Geverifieerde leverancier - Changzhou Lianwang Electronics Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
98.1% responsiesnelheid

vention hoge snelheid rj45 utp cat5e netwerk kabel verguld

US $ 0.89-12.06 / Stuk
50 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;ZHE
aantal geleiders: 8
modelnummer: VAP-A07
naam van het merk: VENTIE
type: Cat 5e
lengte: 1 m-40 m

Geverifieerde leverancier - Ningbo Fulman Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
85.1% responsiesnelheid

RF Kabel Assemblage RF connectoren SMA naar IPEX met 10 CM coaixal rf-kabel sma ufl connector

US $ 0.5-1.5 / Stuk
10 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: ≥ 10
modelnummer: RF KABEL
naam van het merk: Opschieten
Type: Kat 1

Geverifieerde leverancier - Shenzhen Hurryup Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
96.2% responsiesnelheid

Fast Ethernet snelheden 305 m 4 paar utp cat5e netwerk kabels Standaard CAT5 kabel

US $ 0.03-0.15 / Meter
1 Meter/meter
plaats van herkomst: CN;GUA
naam van het merk: P.F.T of OEM
type: Cat 5e
aantal geleiders: 8
modelnummer: utp-kabel
aantal Geleiders: 8

Geverifieerde leverancier - Shenzhen Perfect Wire&Cable Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
83.0% responsiesnelheid

Fabriek Prijs UTP 8-pair Cat5 STP Kabel CAT5E de Test Mannelijk naar Platte Ethernet-netwerkkabel

US $ 15.8-16.5 / Doos
200 Doos/dozen
plaats van herkomst: CN;ZHE
aantal geleiders: 8
modelnummer: UTP
naam van het merk: ASTON/OEM
Dirigent: 24AWG
Isolatie: 0.88-0.95 HDPE

Geverifieerde leverancier - Hangzhou Aston Cable Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
39 hours Gemiddelde responsie
90.9% responsiesnelheid

Groothandel UTP 32AWG 4Prs 8P8C RJ45 om RJ45 kabel cat6 netwerk kabel utp Cat 5 Kabel

US $ 0.4-0.75 / Stuk
500 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: 8
naam van het merk: Breder Kabel
modelnummer: WN112
Product naam: Cat 5 Kabel
Jas: PVC

Geverifieerde leverancier - Dongguan Wider Wire & Cable Co., Limited

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
96.2% responsiesnelheid

BNC Surveillance Bewakingscamera RG59 CCTV Video Power Cable

US $ 2.79-3.12 / Stuk
50 Stuk/stukken
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: 3
modelnummer: JK-AHD-4.0-20-4
naam van het merk: GuangYing
type: Coaxiale
Product naam: BNC Surveillance Bewakingscamera RG59 CCTV Video Power Cable

Geverifieerde leverancier - Dongguan Guangying Electron Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
China( vasteland)
38 hours Gemiddelde responsie
66.7% responsiesnelheid

sdg groothandel rg58 rg6 rg59 coaxkabel rg11 prijs

US $ 0.1-0.2 / Meter
1 Meter/meter
plaats van herkomst: CN;JIA
aantal geleiders: 1
modelnummer: coaxkabel prijs
naam van het merk: WDF
type: Coaxiale
naam: coaxkabel prijs

Geverifieerde leverancier - Zhenjiang Worldpeak Communication Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
<24 hours Gemiddelde responsie
91.0% responsiesnelheid

1-12 Cores LSZH/PVC/PE Schede Ftth Platte Drop Glasvezelkabel, FTTH Antenne Fiber Drop Kabel Fabriek Prijs per Meter

US $ 50.0-50.0 / Kilometer
20 Kilometer/kilometers
plaats van herkomst: CN;GUA
aantal geleiders: 2
naam van het merk: RUX
modelnummer: GJYXCH 0.33*7
Buitenmantel: LSZH/PE/PVC
Fiber Type: ITU-T G.657A of G652D

Geverifieerde leverancier - Shenzhen Runxiang Telecommunication Technology Co., Ltd.

China( vasteland)‎
  • Geëvalueerde Leverancier: Geëvalueerd door een onafhankelijk inspectie bedrijf
  • Onsite Nakijken: Onsite acties nagekeken en legaal bestaan bevestigd
  • Klik om de bedrijfsvideo te bekijken
China( vasteland)
29 hours Gemiddelde responsie
82.4% responsiesnelheid
20
Deze producten of leveranciersresultaten zijn vertaald voor uw gemak met behulp van vertaaltools. Als u een suggestie heeft over de resultaten van onze vertaling kunt u mailen, help ons te verbeteren.
Alle product- en leveranciersinformatie in de ta(a)l(en) anders dan het Engels die zijn weergegeven op deze pagina is informatie van www.alibaba.com automatisch vertaald door de taal-vertaaltool. Als u een vraag of suggestie heeft over de kwaliteit van de automatische vertaling, kunt u mailen naar (e-mailadres). Alibaba.com en zijn relaties wijzen hierbij uitdrukkelijk alle garanties, expliciet of impliciet, en enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade voortkomend uit of in vertrouwen op auto-vertaalde informatie of veroorzaakt door een technische fout van de taal-vertaling tool, af.
scglobalsearch010185227022